Monster chystá novou Javu Kona Cappuccino

Řada novinek od Monsteru nebere konce, radši už se ani nedívám, jak často píšeme právě o této značce. Není to žádnou posedlostí, může za to fakt, že prostě chtějí být vidět a chystají novinku za novinkou. Letos už představil 3 nové příchutě, hromadu změn a speciálních edicí. Po Rehabu Orangeade se na USA trh pomalu dostává také Zero Ultra a Cuba Lima. Pořád to není vše, řada novinek přijde i v následujících měsících.

monster-java-kona-cappuccinos

Thx Monster Energy Drink Collection: U.S.A.

První z chystaných novinek, jejichž názvy a očekávané chutě představíme někdy příště, po delší době rozšíří řady Java Monsterů. Jmenuje se Monster Java Kona Cappuccino a vidět ji můžete na přiloženém obrázku. Povolení k veřejnému používání tohoto názvu obdržel Monster jen před pár dny. Pro tento nápoj existuje i kratší název Konaccino, který možná bude nakonec použit i pro finální produkt. Nad tím se aktuálně teprve přemýšlí.

monster-xpresso-hammer-coffee-energys

Podobnost se nezapře

Plechovka Kona Cappuccino svým vzhledem dost připomíná X-Presso Hammer. Chuťové se samozřejmě bude držet standardů známých od ostatní Java. Cappuccino je spojení espressa s mlékem a mléčnou pěnou, kterou nám ale v plechovce připraví jen těžko. Je jen otázka, jestli z toho vznikne nápoj více nebo méné kávový než u jeho bratříčků. Dost pravděpodobný je naopak konec jiné Javy z důvodu uvolnění místa pro nové Konaccino.

Komentáře

1 | COOL@ | před jedenácti roky | www.youtube.com/watch?v=rxEzeGFW9cs&feature=plcp

Doufám že se budou prodávat všechny javy + Kona Cappuccino.

reagovat

2 | TheFilip | před jedenácti roky

Supe-R!! :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.