Monster Energy The Doctor - Letní limitka (nejen) pro Německo?!

Pridat.eu

Aktualizace 5.5: Možná jste si všimli, že plechovka na fotce nemá pfand logo nad eanem a že je příběh v jiné řeči… Ve skutečnosti by to měla být španělština. Dnes se objevila další fotografie, kde je vidět angličtina. Ta navíc „odhaluje“ příchuť – 4% ovocného džusu z koncentrátu – pomeranč a citrón, což neodpovídá žádné známé variantě (Khaos i Ripper mají mnohem více, na Rehab zde chybí čaj…). A jaké země? Prý možná země, kde se letos jede MotoGP – Španělsko, Itálie, Portugalsko, Německo, Anglie, Holandsko, Francie a… ČR! Že by?

monster-energy-the-doctor-valentino-rossi-vr46-limited-editionsAktualizace 4.5: Netrvalo dlouho a na internetu se, pravděpodobně díky dnešnímu závodu MotoGP ve Španělském Jerezu, kde Valentino skončil druhý, objevila i první reálná fotografie této plechovky. Jak je vidět, výsledek není tak nepovedený, jako na návrhu v časopise. Na zadní straně je typický příběh a podpis VR. Také obrázky slunce a měsíce patří Rossimu, značí prý den/noc, dobro/zlo a anděla/ďábla, což podle něj přesně odpovídá dvě stránky jeho osobnosti. No proč ne, teď už jen zjistit, jaká příchuť že bude uvnitř…


Nedávno jsme využili informací z časopisu, pro který jsme poskytovali „odborný“ komentář týkající se trhu s energy drinky, na článek „Coca Cola něco chystá = nový Burn nebo Monster?“, představení nového Burnu Lemon Ice a budoucí odhalení nového Monsteru pro ČR. Stejně tak se v zatím neznámé německé publikaci či časopise objevily obdobné informace o novince od Monsteru pro Německo. Jenže tohle je jiná bomba!

monster-energy-the-doctor-vr-46-valentino-rossi-moto-gp-limited-edition2s

V červenci se totiž na německém trhu objeví limitka Monsteru, která nebude mít jen nějakou tu grafiku navíc, jako třeba u edice Ken Block nebo COD: Ghosts. Letní limitovaná edice Monster Energy „The Doctor“ bude mít totiž zcela jedinečný žlutý design ve spojení s jezdcem MotoGP – Valentino Rossi prý jezdí doktorsky přesným stylem jízdy, odtud jeho přezdívka The Doctor. V horní části pak plech doplňuje VR46, tedy zkratka Valentino Rossi + jeho oblíbené startovní číslo 46. Chuť? Zatím se neví, možná něco jiného, možná něco známého.

monster-energy-the-doctor-vr-46-valentino-rossi-moto-gp-limited-editionsPhoto and info from Energized, Thanks! – Website / FB page ;)

Komentáře

1 | Flaxxor | před šesti roky

To vypadá jako nějaká vietnamská imitace.. Úplně to vidím s názvem Manster.

reagovat

2 | Rui | před šesti roky

to logo THE DOCTOR je špatně .. jelikož v nazvu je pismeno E a C zeleně,ale plechovka ho má oranžově.. zajímavé, protože je to vlastně špatná ochranná známka ..

reagovat

3 | Jake | před šesti roky

[2] Rui: Taky jsem si toho všiml, ale jelikož je Rossi Monster sportovcem, jezdí v Monsterem sponzorovanym týmu a je to „signed“ edice, tak k tomu zřejmě bude důvod nebo tak a neni to nic, proti čemu by pak Vale měl nabíhat =)

reagovat

To jsem si marně myslel, že zas bude nedaleko od nás něco, co nikde jinde na světě nebude.
Oproti tomu alespon máme šanci i my :D

reagovat

5 | Marťas | před šesti roky

https://twitter.com/MartasEDcol
Plech zajímavý!:D

reagovat

6 | jirka @ | před pěti roky

Už jsem ho mel, kupoval jsem ho v Rakousku na benzince, a Nevím jestly to prozrazovat ale chutná jako rockstar xdurance oranžový :)

reagovat

7 | Jake | před pěti roky

[6] jirka: Já už ho recenzoval ;) http://energy-drinks.cz/…este-nevite/

Ale k XD Orange má docela daleko btw :))

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.