Monster "The Doctor" - Jak chutná osvěžující limitka na léto?

Jak známo, tohle není jenom designová limitka, ale také zcela nová příchuť. Popravdě se jedná především o opravdu velký marketingový tah, který nemůže dopadnout jinak, než masivním úspěchem. Valentino Rossi aká The Doctor je prostě fenomén, Monster taky. Tohle spojení mělo přijít už dávno. Čekali jsme, že se objeví něco s Lorenzem, protože přestoupil z týmu sponzorovaného Rockstarem do týmu, kde jezdí pod Monsterem, ale jeho týmový kolega jej předčil. Otázka tedy zní – jak tahle novinka vlastně chutná?

monster-the-doctor-limited-edition-valentino-rossi-vr46-fts

Design už určitě znáte a tak ho nebudem popisovat. Tedy až na jednu maličkost! Plechovka má totiž „protiskluzovou“ povrchovou úpravu jako Cuba Lima a série Ultra, kterou u top značek zaznamenáváme v Evropě vůbec poprvé. A chuť? Slibovali jsme mix citrusových plodů, především citrónu a pomeranče. Ve výsledku je z toho celkem dobrý „Monster Lemonade feat Orangeade“ :D Zcela vážně, tohle je prostě osvěžující limonáda, kde moc nevíte, že se jedná o energy drink. Takový je dnes trend – osvěžující limoška místo nějakého „lepidla“.

monster-the-doctor-limited-edition-can-jake-valentino-rossi-vr46s

Testovaný kousek

Taková točená citrónáda, říznutá lehce pomerančem a možná i kouskem hořkostí limetky, která zůstává na jazyku spolu s osvěžujícím, zřejmě mentolovým, nádechem. Rozhodně povedená chuť, jenž by neměla skončit s koncem téhle limitky. Jenže já mám takový pocit, že Monster sklidí úspěch a z limitované edice bude dlouhodobá záležitost. Ať už v plechovce The Doctor, nebo v jiné. Ale to by byl nesmyslný krok zpět, minimálně dokud Valentino válčí „za Monster“ v MotoGP. Tohle spojení prostě musí sklidit masivní úspěch.

monster-the-doctor-limited-edition-can-signature-packs

Signature edition pack

Oficiálně zatím seženete Monster The Doctor v Portugalsku, Španělsku, Anglii, Itálii… Objevit se má v Německu, něco jsme zaslechli o Rakousku a my pořád tak trochu doufáme, že i v dalších zemích, kde se letos pojede závod MotoGP, což se týká i ČR. A pokud ne oficiálně, pak by se minimálně během závodního víkendu v Brně měl dát sehnat, i když v zahraniční verzi. To už je dobrý tip na výlet, ne? :)

Komentáře

1 | ... | před desíti roky

Jaku, protiskluzovou úpravu má v Anglii ještě Rockstar pure zero, ne? Takže to není poprvé …(neber to jako rejpání)

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

Mas pravdu, neco na ty plechovce je, ale vzhledem ke kvalite bych rek, ze je to spis designovka, nez funkcni vec. Tady to uz opravdu k necemu je a da se tomu tak rikat :)

reagovat

3 | Pítr | před devíti roky

Tak jsem ho dneska sehnal v Tescu v Ústí nad Labem a musím říct že je opravdu dobrý.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.