Monster Muscle Strawberry - Asi nejlepší ze série Muscle

První Monster Muscle se objevil v prvním článku přesně před rokem. Za těch 365 dní se původní trojice Vanilla, Coffee a Chocolate stala, podle zpráv amerického Monsteru, nejrychleji rostoucím segmentem, což samozřejmě nemohlo znamenat nic jiného, než další příchutě. Jak jistě víte, další variantou byl jahodový Strawberry následovaný „arašídovým máslem“ – Peanut Butter Cup. Dnes ale recenzujeme červené Strawberry.

monster-muscle-all-new-strawberry-protein-drinks

Monster Muscle Strawberry jsme si pořídili v e-shopu Tuzexovky.cz, kde si jej samozřejmě můžete zakoupit i vy. Původní příchutě zklamaly široké obecenstvo. Nevím, jestli už jsem si lehce zvykl, nebo je Strawberry výrazně lepší, ale každopádně mi celkem chutná. Jahody mám celkem rád a tenhle Muscle chutná jako jahodový milk shake, jen je kvůli těm všem proteinům apod opravdu hutný a sytý. Opravdu chutná lépe, jak předchůdci, a spolu s jahodami přináší zajímavě sladěnou chuť. Kdo proteinové drinky nemusí, bude trnout hrůzou i nadále. Jahodová verze je rozhodně tím nejlepším ze série Muscle, snad to nepřekonají arašídy :)

Komentáře

1 | krk15 | před desíti roky

Hele jaku,tohle je trochu mimo téma.Do oběhu se dostal nejaky „nový“ assault s upraveným složením.Již neobsahuje e129 (červeň allura) a místo puvodních 195 kJ má 201 kJ.Nevíš o tom něco?Prosím odpověz..:)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.