Monster "The Doctor" nabídne zcela novou citrusovou příchuť!

Od představení nové limitky „The Doctor“ od Monsteru uběhlo už několik dní a přibyla celá řada informací. Pokud jste v původním článku nečetli aktualizace, pak nabízíme souhrn: Původní oznámení limitky ve stylu závodníka MotoGP Valentina Rossiho přišlo v Německém časopise. Prý v létě v Německu. Ale reálný plech se objevil hned na to ve španělské verzi… a pak v italské… a anglické… Vše tedy směřuje k našemu tipu, že limitka bude ve více zemích. Možná alespoň právě tam, kde se jede závod MotoGP. A ten se jede i v ČR! Dočkáme se?

monster-energy-the-doctor-valentino-rossi-vr46-limited-editions

Na to si musíme ještě počkat. Samozřejmě se snažíme všemožnými i nemožnými způsoby zjistit více, ale zatím marně. Vraťme se ale k tomu, co samotná limitovaná edice Monster The Doctor / VR46 skrývá, Už z prvního obrázku jsme vyčetli zajímavou informaci – obsahuje 4% ovocné šťávy z koncentrátů (pomeranč, citrón) a další přidanou šťávu z citrónu. Jenže to neodpovídalo ničemu, co už Monster vyrábí. Napadl vás Rehab? Jasně, ale na to v této limitce tak nějak chybí čaj. Nová příchuť citrusových plodů? Více napoví příběh:

monster-energy-drink-the-doctor-vr-46-valentino-rossi-limited-edition-uk-cans

„Šampion MotoGP Valentino Rossi, který baví fanoušky po celém světě, má na kontě přes 100 vítězství a 9 titulů mistra světa. Spojili jsme se s Valentinem, nazývaným „The Doctor“, a vytvořili nejrychlejší Monster vůbec. S lehkou, říznou, osvěžující příchutí citrusových plodů, a plnou náloží legendární chuti Monster Energy, vás nakopne k rychlosti opravdu rychle!“ Tak tohle musíme ochutnat! Snad tedy dorazí i k nám :)

Komentáře

1 | Lizard | před desíti roky

Ten musím mít :)

reagovat

2 | efwefwef | před desíti roky

Vůbec se mi nelíbí =/

reagovat

3 | Marishka | před desíti roky

Byl dobrej, koupili jsme ho v rakousku na pumpě, když jsme jeli do chorvatska :) Stál tam sice asi 52 Kčv přepočtu na naše, ale vzhledem k cenám ostatních věcí tam byl levný :)
Chuť je dobrá, je asi trošku jemnější než ostatní co se týče bublinek.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.