Monster Unleaded - Energy drink chutná dobře i bez kofeinu

Když se objevila novinka v podobě Monster Unleaded, tak už jsme nevěřili svým očím. Po všech těch Zero a Ultra věcech, kterým chybí cukr, už se pouští i do odvážnějších věcí v podobě chybějícího kofeinu… Kam tohle jen může dospět? Za chvilku to může být bez cukru, bez kofeinu a bez bůhvíčeho ještě najednou. Unleaded má ale vzadu napsaný zajímavý příběh, ostatně jako vždy na Monsteru, který odhaluje jeho poslání.

monster-unleaded-caffeine-free-regular-tastes

Hodně lidem prostě klasický zelený Monster chutná. Jenže pít ho ve větším opravdu nejde a to především právě kvůli množství kofeinu. Jak to obejít? Co prostě zelený Monster bez kofeinu? A takový přesně Unleaded je. Chutná téměř stejně, rozdíl při slepém testu nepoznáte a i tak to chce mít obě verze vedle sebe, aby se dalo zjistit, že tu něco nesedí. Takže člověk, kterému Monster chutná a nejde mu tolik o energii (i když tu samozřejmě dodává hlavně cukr a ne kofein), si může koupit Unleaded bez kofeinu a oblíbené pití tak může pít dál. Tohle se Monsteru v době, kdy se na kofein a energy drinky svádí různá úmrtí, hodně povedlo – Unleaded!

Komentáře

1 | Remy - The Chiller @ | před devíti roky

Kde ho Koupím ?

Vy ste měli Monster Unleaded ? Kde ste ho koupili ? Bude i v ČR? Kdy ?

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] Remy – The Chiller: V ČR nebude, zatím je pořád jen pro USA. My jsme měli pár kousků, z obvyklých míst jako je Seoul Plaza, Candy Store, Tuzexovky.,… bude nejspíš na www.shop.energy-drinks.cz ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.