Novinky Monster Ultra Black, Übermonster v plechovce a Unleaded?

To že se v Americe v poslední době docela rozmáhají všelijaké Ultra Zera a podobně viz. Monster Zero Ultra nově v 710ml termosce. Překvapení? Ne už nějakou tu dobu víme, většinou to byly takové „normální“ barvy, ale dnes se ven dostala informace o novém překvapivě černém Monsteru Ultra Black, který by stejně, jako dvě zbývající plechovky (Übermonster a Unleaded) by měl přijít v říjnu. Bohužel všechny tyto novinky jsou pouze od jednoho zdroje, takže nelze s jistotou říct, že vše bude tak jak to vypadá, to se ukáže až časem, proto to berte trochu s rezervou.

02-black

Jak vlastně tahle novinka bude  chutnat? To zatím nikdo s jistotou nedokáže říct, jisté bude jen to, že nebude nijak zvlášť sladký. To je asi vše k Ultra Black, co tedy ten Übermonster? Tady novou příchuť nejspíš nehledejte, ten už většina z vás zná už z dřívější verze ve skleněné lahvi Monster chystá nový a zcela podivný Übermonster! možná to je jen hypotéza, ale může tato změna znamenat předzvěst zrušení skleněné verze a změny „jen“ na tuto plechovou? Možné to je, ovšem tato nová plechovka je pro nás sběratele asi rozhodně více atraktivnější než skleněná nebo snad ne? To už je jen a jen na vás.

01

A poslední novinkou je tedy Monster Unleaded, tady o nějaké té změně přecijen mluvit můžeme a zde v souvislosti s absencí Kofeinu, ano čtete správně Monster bez kofeinu, jak se s tím Monster hodlá poprat necháme na něm, rozhodně to ale může chutnat všelijak a můžeme se tedy nechat jenom překvapit.

03-wq

Photo & Info : Chris Cavaletti, Thanks!

Komentáře

1 | sepač | před desíti roky

parada

tak až to bude u nás v COOPU tak si to koupim.

reagovat

2 | Light Twix | před desíti roky

[1:D :D sní dál vždyť tu ani není Zero Ultra (Základní že série Ultra)Na to si ještě dlouho počkáme a kdo ví jestli se vůbec dočkáme.Jinak ta plechovka vypadá libově.]

reagovat

3 | MichalJS | před desíti roky

[1] sepač: Vtipálku :D

reagovat

4 | drin | před desíti roky

just kidding?? its real?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.