Německý Rockstar potvrzuje 3 novinky: 2x Organic + Freeze

Tohle je vlastně už jen oficiální potvrzení toho, co jsme částečně odhalili a čekali. Německý Rockstar opět chystá ofenzivu na trhu a to znamená rovnou tři novinky hned na začátku sezóny. Série Freeze se tak dočká rozšíření o třetí příchuť – k Watermelonu a Lime se přidá zbylá existující příchuť Pina Colada, jen s názvem Pineapple & Coconut. Chuť je naprosto stejná, jen název je „evropský“. Po Anglii tak bude i v Německu.

rockstar-germany-freeze-pina-colada-coconut-pineapple-energy-drinks

Zbylé novinky jsou ze série, jenž se poprvé objevuje mimo Ameriku. O tom, že Organic zamíří do Německa bylo jasno už před nějakou dobou. Jen jsme netušili, že červená verze bude mít jahodovou příchuť Strawberry. Druhá varianta zůstává u známé chutě Island Fruit. Organic ovšem nebyl nic moc a tenhle trend být více přírodní tak nevidím moc růžově. Navíc kvůli novinkám nejspíše skončí jiné méně prodávané verze… Např. zdvojený Lime…

rockstar-organic-island-fruit-energy-drink-strawberry-cane-sugars

English: Official confirmation about new Rockstar for Germany – Rockstar Freeze Pineapple & Coconut (known as Pina Colada), Rockstar Organic Island Fruit and the all new Rockstar Organic Strawberry.

Komentáře

1 | Ang | před osmi roky

Takový dobroty hned za hranicema? To je výzva :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.