Nové Mountain Dew Kickstart - Džusové energiťáky na... noc!

Pokud si pamatujete původní dvojici energetických nápojů Mountain Dew Kickstart, pak vám nadpis možná přijde dost povědomý. Tenkrát jsme totiž novou značku energety drinků, v příchutích Orange Citrus a Fruit Punch, představili s popiskem „Džusové energiťáky na… ráno!“. Další dvě varianty, představené v říjnu během veletrhu NACS s podtitulem KickStart Rally v tmavých barvách, jsou naopak určeny na opačný konec dne – na noc!

mountain-dew-kickstart-black-cherry-liemade-final-can-black-nights

Oba nové Mountain Dew Kickstart vyráží na americký trh právě v těchto dnech. Oproti představení mají tak trochu úplně jiné zbarvení a navíc přišly o zmiňovaný podtitul „Rally“. Původní dvojici doprovázel slogan „Kickstart your day“, nové „tmavé“ příchutě Black Cherry /višeň) a Limeade (citronáda) naopak provází popisek „Kickstart your night“. Je asi jedno, kdy si který dáte. Jedná se o reklamní slogany, podobné složení a jiné příchutě.

mountain-dew-kickstart-black-cherry-liemade-final-can-black-night-pepsis

Původní design novinky měl být převážně černý s barevným odlišením příchuti v levém horním růžku a v části názvu Kick. Za 3 měsíce vývoje se vše obrátilo a vlastně vrátilo k normálu. Předchozí MTN Dew Kickstart na ráno měly v růžku zelenou (typickou pro MTN Dew), kde je nyní černá znázorňující noc. Zbytek je pak naprosto stejný, hlavní barvou je vždy barva dané chuti. Těšíte se na ně? Já docela jo, první Kickstarty mi chutnaly!

P.S.: Původní plechy z NACS 2013 budou asi sakra vzácné :))

Komentáře

1 | Fimin | před jedenácti roky | sbirkaplechovek2012.blogspot.com

Už je na Ebay za 200 Kč. Počkám si až bude na Candystore za nějakou přijatelnou cenu (třeba v akci) :)

reagovat

2 | Hanis | před jedenácti roky

A letos to bude Mountain Dew Kickstar na den! :-)

reagovat

3 | Jake | před jedenácti roky

[2] Hanis: To uz je, oficialne Kickstart your Day uz mas, ale den musis nakopnout uz rano, proto sem to minule prelozil jako na rano a ne na den, to by nedavalo smysl.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.