Monster Zero Ultra nově v 710ml termosce. Překvapení? Ne

Tohle byla před pár dny na facebooku naprostá bomba. Vlastně až taková, že v tu chvíli nemělo vůbec smysl o této novince psát na webu, navíc už v ten den vyšly mimořádně 2 články a na řadě byly další neodložitelné. Teď je trochu klid a kdo nebyl v oněch dnech na FB, tak o tom třeba ani neví, jelikož tam vše rychle zapadne. Řeč je o dosti povedeném Monsteru Zero Ultra, který je nově i ve větší 710ml (24 oz) termoskové plechovce.

monster-energy-drink-zero-ultra-24oz-710ml-termoska-usas

Monster Zero Ultra 710ml je novinkou na USA trhu a mezi fanoušky strhl větší lavinu, než jakou většinou vytvoří zcela nová neznámá příchuť. Reakce osobně moc nechápu, jelikož to byla očekávatelná novinka – Monster nejvíce propaguje Original, Lo-Carb, Absolutely Zero, původní Rehab, Assault a právě Zero Ultra. Všechny jsou nyní i ve větších plechovkách, všechny, až na Assault, jsou i jako MiniMonstery. Tím jsem chtěl říci, že až se objeví Monster Mini Assault, nebuďte tolik překvapeni, jako tentokrát. I to se totiž dá opravdu čekat ;)

Komentáře

1 | Light Twix | před desíti roky

Všechny tyhle přichuťe co nejvíce propaguje Monster jsou v Evropě až na Zero Ultra mohl by se tedy dostat i do Evropy?

reagovat

2 | Pavel | před desíti roky

Zajímavá je ta plechová termoska s uzavíratelným uzávěrem. Zajímalo by mě, zda se Monster už nesoudí s mexickým výrobcem džusů Jumex, neboť ten má přesně na takovouto plechovou termosku, které říká StayCool patent. Balení tedy není žádná revoluční novinka Monstera, ale převzatý nápad Jumexu, který už takové plechovky má velmi dlouho. Je to ale šikovné a věřím, že tato balení budou mít mezi lidmi velký ohlas. Dost možná tak velký, že se toho chytnou aj ostatní velcí výrobci. Výhodou totiž je, že se dá opětovně plechovka použít díky šroubovacímu víčku.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.