Nový Monster Phantom, info o sérii M-100 + redesign Muscle

Když jsme odhalovali nový Monster Ghost, tak jsme prozradili, že dalším bude Phantom. Stačilo pár dní a konečně je tu i první reálná fotografie. Ghost má klasickou zelenou kamufláž, Phantom zase pouštní. Oba jsou odpovědí na Mtn Dew Kickstart, označení „série“ M-100 je zařazuje do zcela nové kategorie „Mid-Cal“. 100 kalorií na plechovku je totiž vyřazuje z klasické řady, ale zároveň je v nich moc kalorií na „lo-cal“. Phantom je pomerančový, Ghost zase citrusový (The Doctor?). Na stejné fotce navíc vidíme blížící se redesign série Muscle.

monster-m-100-calorie-mountain-mtn-dew-kickstart-phantom-orange-camouflage-ghost-citrus-taste-flavor-muscle-new-redesign-2015-chocolates

English: „M-100“ is a new sign for new „Mid-Cal“ 100-calorie products from Monster with 2 flavors: Ghost, green classic camouflage, citrus flavor (The Doctor for US?) & Phantom, dessert camouflage, orange flavor. Both maked for fight with Mtn Dew Kickstart juice / energy hybrids from Pepsi. + First redesigned Muscle Chocolate.

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Redesign Muscle krásnej… ale za 160 kus si je znova kupovat nebudu :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.