Nový Relentless Lemon Ice a malé 250ml plechovky v Anglii!

Není to tak dlouho co jsme psali o malém roztomilém a bohužel těžko sehnatelném Relentlessu Origin 250ml v Německu. Poté byly v Německu představeny Apple & Kiwi a Orange, který se původně v Anglii jmenoval Inferno. Společně s novinkami přišly nové designy všech Relentlessů bez twist víček a zrušil se Tropical. Netrvalo to dlouho a novinky přicházejí i do „domovské" Anglie.

relentless-lemon-ices

První žhavou novinkou od Relentlessu je Lemon Ice v nádherné žluté plechovce. Lemon Ice bude vlastně osvěžující citronová limonáda s energetickým nápojem, podobně jako u Rockstaru Lemonade a Monsteru Rehab Lemonade. Právě Relentless Lemon Ice by mohl být reakcí na Monster a Rockstar a myslím že v podání Relentlessu to nebude vůbec špatné, určitě se máme na co těšit!  

relentless-origin-250ml-anglies

Po Německu přichází malá a opravdu roztomilá plechovka Relentlessu Origin také do Anglie. Plechovka si opět nechala design velké plechovky, která se prodává v Anglii, jen v trochu zmenšené verzi, která se liší od té německé. Německá verze má ještě starý design podle velké plechovky s twist víčkem, kdyžto v Anglii mají hezčí světle hnědou plechovku. A to není všechno v podání malých plechovek! 

relentless-uks

Aktuální anglická nabídka, kterou již brzy obohatí další malé plechovky!

Podle informací anglické coca-coly budou v plechovkách 250ml také Apple & Kiwi a nový Lemon Ice. Relentless může s malými plechovkami lépe bojovat o zákazníky, plechovky půjdou do prodeje za celkem slušnou cenu 79 pencí. Bohužel žádné fotky ještě nejsou, jakmile budou k dispozici budeme aktualizovat článek. No nebude to úžasné, hned 3 druhy krásných malých plechovek od Relentlessu?

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před jedenácti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=tn_tnmn

To si delas pr_del :D Jdu po nich!

reagovat

2 | MichalJS | před jedenácti roky

Jsou to fakt nádherný kousky. Tohle se kupovat dá, ale abych si kupoval nějaký polský hnusy z Tesca, to bych musel na tom být hodně zle.

reagovat

3 | kaliknatikov | před jedenácti roky

[2] MichalJS: tak to jsi strašně obrovský frajer když jsi nám to řekl

reagovat

4 | MichalJS | před jedenácti roky

[3] kaliknatikov: To si piš ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.