Nový Rockstar Blue Raspberry brzy v Německu, možná i v ČR...

Dnes se k nám dostala velice zajímavá informace o tom, že zcela nový Rockstar Blue Raspberry bude již brzy dostupný také v Evropě. První zmínky patří sousednímu Německu, kde bude v prodeji od září tohoto roku. Již dříve zmiňovaná příchuť modré maliny zní bláznivě, ve skutečnosti se jedná o speciální výtažek z ostružin, používaný jako ochucovadlo a barvivo. Spolu s první informací se ale objevil i obrázek, který vše zamotal…

rockstar-supersours-blue-raspberry-473-des

Úplně první obrázek z USA totiž ukazoval Blue Raspberry v sérii Punched s černou hvězdou, jenž se u finálního produktu přebarvila na svítivě modrou dávající jasně najevo, jaká barva se nachází uvnitř. Obrázek zveřejněný k informaci o příchodu Blue Raspberry do Evropy je sice, jak prozradil obsah 473ml, také amerického původu, ale opět s černou hvězdou a navíc patřící do série SuperSours. Možná špatný obrázek, možná strategický tah.

rockstar-punched-blue-raspberry-coming-soon-usas

Finální USA verze

Ať SuperSours nebo Punched, nová příchuť Blue Raspberry se má objevit v sousedním Německu v září. Jistě vás hned napadá, proč právě oni, když dodnes mají jen jednoho SuperSourse a hromadu jiných. Kdo ví, ale co když dorazí i do ČR? Na začátku roku byla řeč o tom, že by se letos měly na CZ trhu objevit 3 nové Rockstary. Máme 2 SuperSourse, očekávali jsme Fruit Punch, ale může to být Blue Raspberry. To teprve uvidíme :)

Komentáře

1 | Valchi @ | před desíti roky

Jen tak dál,limitka Rockstaru s Václavem Pechem (Ášínem)byla první vlaštovka,chceme další vlaštovky od Rockstaru že jooo!!!

reagovat

2 | LuDo | před desíti roky

[1] Valchi: si piš :-)

reagovat

3 | Čajdl | před desíti roky | www.youtube.com/user/RCHProduction

:O já ještě nemám ani ty 2 a teď tu možná bude i 3tí :O :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.