Odlišné Red Bully pro Itálii inspirovány Kanadou, Lime je zelený

Italský trh je pro Red Bull dosti odlišný. To co platí v celé Evropě je v Itálii většinou naruby. Ostatně na tomhle trhu moc energy drinků nemají, Burn je téměř nejsilnější a Red Bull asi nemá na růžích ustláno i kvůli tomu, jak ve Formuli 1 porážel Ferrari, což místní obyvatelé nenesou dvakrát dobře. K originálu se teprve před nedávnem přidala červená edice Red. Jenže ta s názvem Italian Edition neskrývala brusinkovou příchuť jako kdekoli jinde.

red-bull-italian-red-edition-yellow-lime-silver-green-tropical-summer-250mls

Teď konečně v Itálii poznají i další příchutě. Red už se nejmenuje Italian edition, přesto pořád obsahuje lehce hořkou citrusovou příchuť známou původně z limitky pro Formuli 1. Yellow známe jako Summer a Tropical, v Itálii ovšem bere název Yellow převzatý z amerického kontinentu. No aspoň že je uvnitř opravdu Tropical. Poslední novinkou je pak Lime, který také dobře známe. Jen se nejmenuje Silver a není stříbrný. Naopak je inspirovaný zelenou plechovkou Lime pro Kanadu. Takové odlišnosti jsme nechápali ani za oceánem a už se nám rozmáhají i „za bukem“. Podobných změn se ale prý nemáme bát, Itálie je jen holt dost odlišný trh.

English: New Red Bulls for Italy! Red was „Red Italian Edition“ before, now it's just Red Edition. Cranberry inside? Nope! Still the bitter Red Bull (like in the „Bull“ or Formula 1 limited edition). Yellow is Summer/Tropical with name from America, which is interesting. Lime is just Silver, but in green can – Inspired in Canada

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.