Potvrzeno: Rock* Pure Zero Blue Ice+Mango Orange Passion Fruit

O obou nových černých Rockstárech Pure Zero „Black“ se zatím mluvilo jen díky „oficiálnímu“ letáku z nikterak povedené fotky. Americký Rockstar Pure Zero Blue Ice se sice zatím objevuje jen v malé části USA jako testovací produkt, přesto to nové černé dvojici Rockstarů Pure Zero netrvalo moc dlouho. Od prvního odhalení do prvního nálezu v obchodě uběhlo jen pár týdnů. A než se tenhle článek nadál, objevila se i druhá příchuť.

rockstar-pure-zero-back-in-black-blue-ice-sugar-caloriess

Rockstar Pure Zero Blue Ice je jedním z dvojice nových černých Pure Zero, které provází slogan „Back in Black“. Ano, bílá dvojice Pure Zero Silver Ice a Punched sice vypadá skvěle, ale Rockstar chce dát najevo, že jejich výborné složení bez cukrů a kalorií je opravdu skvělé. Bílá barva plechovek u zákazníků automaticky tvoří antipatie, jelikož jí mají spojenou s nedobrými sugarfree verzemi z dřívějška. Pure Zero Mango dorazí také, ale…

rockstar-pure-zero-black-mango-orange-passion-fruit-blue-ices

Jak ukazuje druhá fotografie od Michaela Roesnera (thanks!), druhý černý Rockstar Pure Zero nebude jen čisté Mango, ale další variací na Mango Orange Passion Fruit. Ten již existuje jako Punched v USA a nám nejblíže v Německu. Pak se objevil jako SuperSours, ale to byla zřejmě jen variace jako u Punched Blue Raspberry, který do Německa vstoupí jako SuperSours. A teď bude Mango Orange Passion Fruit ve verzi bez cukrů a kalorií. Bílé Pure Zero mají novou (Silver Ice) + starou (Punched) chuť bez cukru, černé jdou stejným směrem.

Komentáře

1 | Tomsak | před jedenácti roky

Je to určitě Německá verze? Ty mívaj před obsahem „Inhalt“. Myslím že toto je Australská verze bez soutěže

reagovat

2 | Mat | před jedenácti roky

Toto je určite Australská verzia, nie nemecká..

reagovat

3 | Jake | před jedenácti roky

Fotkou jsem se nechal trochu nachytat, psáno ráno ve spěchu, ale němčouři už už rozesílají b2b obrázky prodejcům a brzy budou v prodeji ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.