Rockstar Pure Zero Punch a Silver Ice odpovědí na Monster

V Americe se dlouhodobě válčí na dvou velkých frontách. Tou první je chuť některých, bohužel převážně těch hubených, amíků žít zdravě a kupovat jen to, co je ještě víc bez cukru než klasické sugarfree, tedy Zero. Týká se to samozřejmě i energiťáků, kde se válčí právě na frontě druhé. Řeč je o neutuchající válce mezi Monsterem a Rockstarem, jenž znamená hromadu novinek. Odpovědí na Kona Cappucinno je Roasted Caramel, a co Zero?

rockstar-pure-zero-calories-sugar-punch-silver-ices

Ano, Monster měl už „kdysi“ Absolutely Zero a Rockstar Zero Carb, mezitím se ale vývoj posunul dál a vše jde udělat ještě lépe. Monster má Zero Ultra, ten jste již mohli ochutnat díky Candy Store, a Ultra Blue. Rockstar odpovídá až nyní a to zcela novou řadou Pure Zero. Série „čistá nula“ přinese rovnou dvě příchutě a dožene tak konkurenci. Snad se mu to podaří také na poli chuti, jelikož Zero Ultra je mňamka a to prosím pěkně bez cukru.

rockstar-pure-zero-calories-sugar-punch-silver-ice-cans

Rockstar Pure Zero Punched přinese oblíbený Fruit Punch v odlehčené verzi bez cukrů a kalorií. U druhé verze, Rockstaru Pure Zero Silver Ice, zatím o chuti nic nevíme, ale očekáváme lehkou limonádu, možná citrónovou, pravděpodobně variaci na původní Recovery Lemonade dost podobnou tomu, co nabízí Monster Zero Ultra. Těšíte se? Já ano a to jsou to Zero verze, jenž v Evropě neumí snad nikdo. V USA dorazí do prodeje již opravdu brzy.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.