První ročník závodu Dew Tour Bootcamp vyhrál Tomáš Stejskal!

Pražská Štvanice v sobotu zažila skvělou atmosféru a má za sebou závod Dew Tour Bootcamp! Právě k této sérii závodů aktuálně probíhá i soutěž na láhvích Mountain Dew. Za zaslaný kód můžete vyhrát Dew tričko, batoh Vans, desku Mountain Dew, sluchátka Skullcandy, kartony Mountaind Dew a především zájezd pro 2 do Amsterdamu na European Dew Tour 2014. A jak dopadl pražský podnik ze série Dew Tour Bootcamp?

mtn-dew-bc-stvanice-2014-stupnes

Skvěle připravený skatepark, česká a slovenská skateboardová špička a krásné počasí přílákalo tuto sobotu přes 1000 návštěvníků na ostrov Štvanice, kde se konal první ročník závodu Dew Tour Bootcamp. První místo obsadil Tomáš Stejskal, následován Martinem Pekem a třetí skončil Maxim Habanec. Všichni tři společně s vítězem best tricku, Arnoštem Ceralem, pojedou na evropské finále Dew Tour do holandského Amsterdamu. 

VÝSLEDKY DEW TOUR BOOTCAMP 2014

  1. Tomáš Stejskal / Praha
  2. Martin Pek / Praha
  3. Maxim Habanec / Praha
  4. Tomáš Vintr / Praha
  5. Richard Tury / Košice

mtn-dew-bc-stvanice-2014-tricks

BEST TRICK

  • Arnošt Ceral –  Crooked nollie inwardheel out

Závod Dew Tour Bootcamp byl určen pro všechny české a slovenské jezdce ve věku od 13 let výš, kteří si mohli zdarma vyzkoušet atmosféru velkého závodu a poměřit dovednosti s ostatními. Závodu se zúčastnilo celkem 80 jezdců z obou zemí, ti nejlepší z finálových jízd si pak mezi sebe rozdělili celkové prize money ve výši 3000 eur a věcné ceny od Mountain Dew, Vans, Volcom a Skullcandy.

mtn-dew-bc-stvanice-2014-afters

Skvělá atmosféra pokračovala i po skončení sportovního programu, kdy na řadu přišla afterparty s rappery Vladimirem 518, La4, MC Refew a DJem Mike T z labelu Bigg Boss. Celá akce byla jak pro jezdce tak diváky zdarma. Na skvělé video z celé akce se můžete podívat zde: https://vimeo.com/103042818

Více informací o probíhající soutěži i Dew Tour na www.buddew.cz / www.buddew.sk.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.