Reakce prvních recenzentů na nový Big Shock! Tea Energy

Díky spolupráci s Big Shockem jsme měli k dispozici nový Big Shock! Tea Energy s dostatečným předstihem. Proto jsme o víkendu uspořádali rychlý sraz se společnou ochutnávkou. Mojí reakci jste si už mohli přečíst v této recenzi, ale co chutná mě, nemusí chutnat ostatním. Všechny účastníky, ať už sběratele či pijany, milovníky BS! či jiných značek, jsme poté poprosili o nestranné hodnocení. Jak jim nový čajový Big Shock! chutnal?

big-shock-tea-energy-broskev-green-zeleny-caj-peach-cans

Redakční kolega Thomas ochutnal předem řekl „Není špatný, ale chutí to nemá s BS nic společného… naštěstí! :)“. Ano, Thomas BSka moc nemusí a tak právě menší míra propojení s „chutí“ všech BS jen souhlasí. A co řekl Primery, kterému jsme poslali kousek zeleným expresem až do Brna? „OOOou výborný BS! Bezbublinková paráda v podáni zeleného čaje s broskví. Opravdu výborný, doporučuju!“. Teď už ale k reakcím přímo ze srazu:

big-shock-tea-energy-reakce-1s

Tomáš Kůta: „Pecka. Nejlepší Tea energy na trhu!
Petr Hrubý: „Osvěžující, tak akorát sladký, skvěle dochucený broskví, prostě super.
Jiří Rebel Simondes: „Vzhled se mi opravdu líbí, jen bych někde zvýraznil barvičky, ale jinak chutná skvěle.
Domča Vepřoknedlík: „Nový Big Shock se moc povedl, jak vzhledově, tak chuťově. Chutná jako ledový zelený čaj, nijak hořký, ani vysušující a v něm jako kdyby byly rozpuštěné Haribo broskve. Akorát je hodně sytý, pomalu jsem měl problém ten půllitr vypít. Čajové ED moc nemusím, ale BS! je rozhodně jedním z nejlepších.
Jaroslav Jaxi Kaiser: „Hned první ochutnání mě mile překvapilo. Původně jsem se bál, co z toho bude, ale po ochutnání musím říct. že se jim Tea povedl. Mě osobně Energy čaje nechutnají ale tenhle si budu klidně kupovat jen tak na chuť. Fakt bomba.

big-shock-tea-energy-reakce-2s

Michal Michálek: „BS! Tea Energy je podle mě opravdu něco povedeného. Vyvážená chuť BS! a ledového čaje je prostě skvělá! Ledově vychlazený v létě, to bude bomba. Jen tak dál!
Michal Václav Císařovský: „Chutí mě nový BS! Tea potěšil, jelikož je to něco, co u nás prostě nebylo. Kvůli nepřítomnosti bublinek je sice jeden lok málo, ale člověk má chuť se napít znovu a znovu. Určitě se pro něj najde místo po ruce u nejedné letní aktivity. BS! tím u mě má další bod k dobru.
RocknRolla Rossi: „Nový BS! Tea má skvělou chuť, příchuť broskvového čaje se velmi povedla. A věřím, že vychlazená plechovka čajového Shocku v létě bude příjemné osvěžení.
David Kejř: „Překvapila mě vyladěnost chuti, čekal bych že jako ledový čaj to bude strašně přeslazené, ale opak byl pravdou. Nejlepší čaj co sem kdy měl.

big-shock-tea-energy-reakce-3

Novinka vyvolává závist (i hádky) :)

Na srazu padlo i pár připomínek – Někdo by rád sycenou verzi, ale shodli jsme se, že je to takhle lepší. Stejně tak doporučujeme řádné vychlazení a pak bude Tea skvělým osvěžením i v parných letních dnech, což je přesně to, co od zeleného energetického čaje s broskví čekáte. Někomu lehce scházela chuť BS v pozadí, ale takových variant už tu je přeci dost, ne? Nijak uchvácen byl pak snad jen M. Štěrba, který se nám bohužel nevyjádřil :( 

big-shock-tea-energy-reakce-4s

Většině z prvních ochutnávačů tedy Tea chutná, jsou mezi nimi dokonce i ti, kdož nesouhlasili s mým hodnocením varianty Sporty, což mě potěšilo. Pokus s veřejným a společným ochutnáním se celkem povedl a snad si to někdy zopakujeme, ať už s dalším novým Big Shockem, nebo novinkou jakékoli jiné značky :)

(Jména odpovídají FB účtům a označení na fotce, odkazy vedou na daný komentář uveřejněný na Facebooku)

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před desíti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

Pravda pravda :)
Ale taky bych vam zavidel jak svina, jeste ze to takto vsechno dopadlo a mohl jsem ochutnat. Thx!

reagovat

2 | Lizard | před desíti roky

Zeleny expres do Brna,to se povedlo :D

reagovat

3 | kuba | před desíti roky

https://www.facebook.com/…743552851858?…

už se ne něj moc těším :)

reagovat

4 | Soul | před desíti roky

Za pěkných 25kč koupen v Tescu :P

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.