Red Bull Inspire Fibra - Italská hudební limitka

Red Bull stále pokračuje s přípravou dalších kulturních akcí, na ty největší už delší dobu připravuje také limitované edice svých klasických plechovek. Po Nitrocirkusu s Pastranou, Soundclashi, Stratosu s Felixem v Německu, Cliffdivingu v Irsku, kolekci šampionů s Loebem a Henrym ve Francii a mnoha dalších speciálních plechovkách vzniklých jen za posledních rok, je tu další velmi zajímavá edice, jenž přichází na jinak nudný trh.

red-bull-inspire-fibra-fabre-can-italys

Red Bull Inspire Fibra je limitovanou speciální edicí určenou pro Italský trh. To dáv=a i docela smysl, jelikož je spojena s italským rapperem, hudebním producentem a spisovatelem. Fabri Fibra, vlastním jménem Fabrizio Tarducci , právě vydal své nové album a hledá inspiraci pro klip k písni Guerra e Pace (Vojna a mír). Soutěž podobná té české k Nitrocirkusu dává za úkol navrhnout co nejlepší příběh s odměnou VIP vstupu na koncert.

red-bull-inspire-fabri-fibra-rappers

My se celkem logicky zúčastnit nemůžeme a stejně nás mnohem více zajímá samotná plechovka. Ta se dá v Itálii zakoupit od února s určením do konce dubna, ale jak to známe od nás, k sehnání určitě bude i po skončení soutěže. Obsah je 355ml, malá nebo velká plechovka by byla asi lepší. Povedený design opět využívá klasiky doplněné o grafiku v modrých částech. No, snad se někomu z nás podaří sehnat.

Komentáře

1 | Lol | před desíti roky

Budu mít :3

reagovat

2 | kKk | před desíti roky

Kup navíc :D

reagovat

3 | Lol | před desíti roky

[2] kKk: Asi max jeden navic :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.