Relentless Lemon Ice - "Sprite" je lepší než Rehab a Recovery

V redakci čekají nové zajímavosti na recenze a články, jenže to bych nesměl být tak trochu zaseknutý na druhé straně povodněmi zasažené Prahy hlídajíc stav Berounky. Díky tomu přijde na řadu recenze, kterou dost z vás poptávalo. Řeč je o lehce starším Relentlessu Lemon Ice. Logická konkurence pro drinky jako Rehab Lemonade a Recovery Lemonade se chutí zřejmě dost přiblíží, no raději se na něj podíváme pořádně z blízka:

relentless-lemon-ices

Relentless Lemon Ice již od prvního loku potvrzuje veškeré předpoklady. Relentlessy, až na Origin a Sugarfree, patří mezi ty lepší energiťáky a hle, potvrzuje to i tato novinka. Rehab a Recovery se můžou jít okamžitě zahrabat! Lemon Ice od základu chutná jako hodně sycená citrónová limoška, ale to je mnohem lepší varianta, než granulovaný čaj (Rehab). Prostě skvělá alternativa, výborná citronáda, která se nelepí. Známka: 1-

relentless-uk-energy-drink-lemon-ice-sprite-burns

Poslední přírůstek do rodiny Relentlessů sjíždí aktuální trend ochucených energiťáků stylem „dobrá limonáda s taurinem, kofeinem, guaranou…“ místo dřívějšího „chuť energiťáku s přidanou chutí“, kterou stejně uměl pořádně doladit snad jen Hell. Jasně, Lemon Ice chutná skoro jako Sprite, ale RR Orange zase jako Mirinda a přitom si stěžoval málokdo. Novinka se prodává v Anglii a možná dorazí do Německa. V dalších státech EU se Relentless sice neprodává, jeho chutě tam přebírá sesterský Burn, pod nímž se Lemon Ice objevil v Norsku.

Komentáře

1 | Ondra | před desíti roky

Tak to vůbec! Rehab z nich chutná nejlíp. Měl jsem všechny v recenzi zmiňované a ten Lemon Ice chutná fakt jak divnej sprite.. Podle mě vede Rehab, bezkonkurenče..
Btw úplně nejlepší rehab je Rojo-Tea, ten jsem měl asi před půl rokem a stříkám z něj ještě teď.. :3

reagovat

2 | Ondra | před desíti roky

A ještě něco.. podle mě je nehoráznost do nadpisu napsat „je lepší“… Nemám nic proti tomu, když napíšete, že vám chutnal víc, to je v pohodě, ale oficálně napsat a ještě k tomu do titulku, že je lepší? Nevím, kdo tu recenzi psal, ale to má ten člověk snad nějaký univerzální chuťový buňky? Pokud si to autor myslí, tak smůla, já taky existuju a myslím, že nejsem sám…

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

[2] Ondra: Máš pravdu, každý má jiné chuťové buňky a to říkám vždy i já sám, proto již neustále dokola nepíši do článků to, že je to jen můj názor, protože to 99% lidí pochopí, že recenze je názor jednotlivce. A je jedno, jestli je to recenze na nápoj, hru, auto… Z toho důvodu nemá cenu každou recenzi prodlužovat větou jenž na to bude upozorňovat.

Přesto v tomto případě moc nesouhlasím a rozhodně nebudu sám:

  1. Jsem svůj názor na tento drink rozebíral s pár dalšíma lidmi kteří pili vše ostatní a to jsou lidi, s nimiž se sejdu v chuti málokdy.
  2. Byl Rehab loni Čechy a Slováky zvolen za Propadák roku. 30% všech hlasů pro Rehab, který porazil BigShock! Light. A že Lighty patří mezi propadáky automaticky. Ten mírně odlišný názor tedy bude spíše ten tvůj. I když ti ho neberu a sám mám původní Rehab z USA rád, evropská verze je odpad.

reagovat

4 | Thomas | před desíti roky

Názor ať si má každej svuj… :), můj je ten, že všechny rehaby jsou totální sračky… RR Recovery je v pohodě, solidní pití… a Relentles je z tohohle výčtu rozhodně pro mě na chuť nejlepší… jen to kazí to, že si stačí koupit obyč sprite a máte v podstatě to samý… :)

reagovat

5 | Primery energy drinks | před desíti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=tn_tnmn

Uprimne si myslim ze kdyzdy si jde trosku jinou cestou. Na kazdym si clovek najde to svoje. Pokud Jake napsal „je lepsi“, je to pouze jeho nazor a nikomu nevnucuje, ze to tak je a nikdo jiny nema pravdu. Osobne me chutnaji oboje a podle toho, na co moje maji chutove bunky chut, to vede :)

reagovat

6 | Serpi | před desíti roky

[1] Ondra: Jojo červenej rehab je nej!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.