Rockstar Energy Water - Sparklingy pro UK v jiném vzhledu!

Pridat.eu

Jak člověk může psát o něčem jiném, když se kolem Rockstaru děje tolik nového? Dnes patří poděkování Jaximu, který ve svojí recenzi anglického XDurance Electric Fruit Mix přiznal, že neumí číst :D Jenže právě v tu chvíli jsem získal pocit, že by Rockstar mohl pro Anglii chystat něco nového. Minuta pátrání a výsledek byl na světě! Tudíž vám můžeme opět představit něco exkluzivního – dvojici Sparklingů pro Velkou Británii!

rockstar

A zajímavé představení je to v několika směrech. Sparklingy sice už v Evropě máme, jenže tyhle jsou jiné. Vzhledově jiné než známe z celého světa nebo v odlišném kanadském podání. Obsahově jiné než za oceánem (473ml), Japonsku (250ml) i zbytku Evropy (500ml). A chuťově v evropské premiéře japonské varianty. Plechovky totiž vypadají jinak, mají 355ml obsah a vedle verze Peach se objevuje Blueberry Pomegranate Acai.

rockstar-energy-water-uk-sparkling-peach-blueberry-pomegranate-acai-355ml-cans

All new Rockstar Energy Water for UK

Ano, Velká Británie opět bude mít něco ojedinělého. Ono to má co do sebe, distributorem tam totiž není Pepsi. A AG Barr si dělá tak trochu co chce. A to je dobře. V podstatě se vlastně nejedná o Sparklingy, oficiálně název je „Rockstar Energy Water“, ale obsah je stejný jako u známých Sparklingů. Zajímavá je hlavně druhá příchuť, která vychází z oblíbeného modrého XDurance, jen je to sycená sodovka. A opravdu tak chutná. Na plechovky si v UK a třeba v Candy ještě počkáme, AG Barr teprve chystá spuštění prodeje a marketingové podpory.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.