Rockstar Freeze Watermelon od července v Německu

Pamatujete ještě na naše exkluzivní odhalování nové série Freeze od Rockstaru a jejich prerelease verzí? Z testovací dvojice příchutí Watermelon a Frozen Lime se do finální podoby dostala jen limetková varianta, kterou doplnil Freeze Pina Colada. Watermelon se sice neměl odebrat do věčných lovišť, ale prý bylo ještě co dolaďovat a tak byl odložen na později. O to zajímavější je zpráva, že se svého debutu dočká v Evropě!

rockstar-freeze-energy-drink-frozen-lime-watermelon-testing-version

Maurice z Energized (website, facebook) totiž přinesl celkem uvěřitelný důkaz o tom, že se má nový Rockstar Freeze Watermelon objevit již během července v sousedním Německu. Samozřejmě zatím neexistuje žádný oficiální obrázek ani finální podoba plechovky a tak vám na obrázku ukazujeme jen tu, co jsme viděli během testů v USA. Těžko říct, jak to bude chutnat a jaký bude vzhled plechovky ale – novinka se blíží! :)

rockstar-energy-drink-watermelon-freeze-germany-deutschland-july-2015-news

English: Rockstar Freeze Watermelon coming to Deutschland from July 2015. This taste was tested in USA few months ago for new „Freeze“ serie. Watermelon was replaced by Pina Colada for production and postponed for later date. But now, this taste kicks off in Deutschland! Source: Maurice Energized. Image is just illustrative (old testing versions of Watermelon and Frozen Lime). Lime has different design, Watermelon will be different too ;)

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Mě lákají teda obě, ale od Brna to je celkem kus. Jake tam určitě pojede, tak jich vem hodně i na e-shop :D

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] Ang: Obě? Bude tam jen WM :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.