Rockstar Punched Guava nově také jako Punched Pure Zero!

Rockstar má nejspíše pocit, že v Evropě začíná ztrácet vůči Monsteru i na poli odbočky od energy drinků v podobě Zero variant. Monster se vedle klasického Absolutely Zera rozhodl narvat všude po EU trojici Ultra, Ultra Red a Ultra Sunrise, Rockstar proti tomu nabízí jen Pure Zero Fruit Punch v Anglii a Španělsku + Silver Ice v Řecku. Růžový PerfectBerry skončil… Někdo tady pokulhává a odpovídá alespoň na silném anglickém trhu:

rockstar-energy-drink-can-pure-zero-punched-guava-uk-500ml-pmps

Rockstar Punched Pure Zero Guava je naprostou novinkou a to chuťovou i vzhledovou. Teda vlastně… Vzali oblíbenou Guavu, stejně jako to udělali u Manga a Fruit Punche, a okradli jí o cukry. Výsledkem je bílá plechovka, kde ovšem pod logem nevládne nápis Pure Zero, nýbrž Punched a až pak je Pure Zero. Pěkná je pak především fialová hvězda. Bůhví, kam tahle novinka dopluje, ale v Anglii je v prodeji už pár dní. Tak snad Candy…


English: All new Rockstar Punched Pure Zero Guava for UK. 500ml can with and without 99p stripe. Taste just like classic Guava, but without sugars. In UK now :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.