Rockstar Pure Zero Mango Orange Passion Fruit - Origo je lepší

Dnes se podíváme na druhý z černých Rockstárů Pure Zero, které se prodávají v USA. Zakoupit si je můžete na e-shopu Tuzexovky.cz, kam konečně dorazil i Monster „The Doctor“. Pure Zero Blue Ice byl zajímavý, ale nebylo jej s čím porovnávat. Druhý černý Rockstar Pure Zero s příchutí Mango Orange Passion Fruit vypadá také zajímavě, jenže názory recenzentů se celkem liší. Každý samozřejmě má svůj názor a tady je ten můj:

rockstar-pure-zero-black-mango-orange-passion-fruit-blue-ice-final-cans

Rockstar Pure Zero Mango Orange Passion Fruit – Na rozdíl od Silver Ice a Blue Ice má druhý černý RR Pure Zero stejnou nevýhodu, jako bílý Pure Zero Punched – Jsou totiž založeny na jedněch z nejlepších Rockstárů vůbec, jen jim sebrali cukry a pokusili se je upravit. To není moc lehká práce, přesvědčit lidi, že to i bez cukrů chutná skvěle. U Punchedu se to lehce podařilo, a obdobného výsledku dosáhli i u Manga.

rockstar-pure-zero-black-mango-orange-passion-fruit-blue-ices

Není to sice ten naprosto boží originál, ale zase tolik nelepí, tudíž více osvěží a i přes umělá sladidla (které v podstatě vůbec necítíte) chutná lépe, než většina ostatních energy drinků s příchutí mango. Budu se opakovat, ale série Pure Zero je povedená. Ne, že bych chtěl, aby nahradily originály, ale konečně se jedná o drinky, které se opravdu dají pít. A příznivci „dietních“ věcí si nemůžou stěžovat, že pro ně neexistuje nic dobrého :)

Známka: 2 (protože originál je prostě lepší :)) )

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.