Rockstar Punchedy mají nový design ve stylu Fruit Punche

Výrobci energetických nápojů mají v oblibě tvrdit, že každá jejich varianta vychází z té základní s nějakou přidanou hodnotou. A snaží se to dávat najevo nejen slogany, ale také přímo na plechovkách. To je možná jeden z důvodů, proč Rockstar předvedl redesign příchutí ze série Punched. Ty totiž nově vypadají stejně jako originál a oblíbený Punched Fruit Punch, kdy černou plechovku odlišuje jen barva hvězdy a loga dle příchutě.

rockstar-punched-canada-new-look-guava-citrus-punch-energy-drink-can-473mls

Právě to je změna, kterou Rockstar nově zkouší na území Kanady. Nám dost známou variantu Punched Guava, i ojedinělou verzi Citrus (ta se udržela na trhu právě jen v Kanadě), totiž zbavil fialového resp. zeleného kabátku a nově je nabízí v designu kopírující Punched Fruit Punch s odlišnou barvou hvězdy a loga. Všechny Punchedy tak budou vypadat „stejně“. Těžko odhadovat, jestli se podobné změny objeví i na jiných trzích – v Kanadě je mohou testovat, zároveň je ale tento trh dost odlišný (uvidíte i v dalším článku) a tak jinde být vůbec nemusí…

rockstar-punched-canada-new-look-guava-citrus-punch-energy-drink-can-473ml-flyers

English: All new design of Punched Guava and Punched Citrus for Canada. Ispired by Punched Fruit Punch, so there is unified design for whole Punched family! Just in Canada for now… I absolutely have no idea if we can expect them in other countries, because Canada has a different market (market requirements)… Check this site in next days – article about some other Rockstar news coming soon!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.