Rockstar Pure Zero Silver Ice - Jak chutná odpověď na Zero Ultra?

Pridat.eu

Díky novému českému e-shopu Tuzexovky.cz se právě teď podíváme na zoubek také další zajímavé novince ze zámoří. Série Pure Zero od Rockstaru dorazila jako rychlá odpověď na konkurenční Zero Monstery. Právě otevíráme první z nich s názvem Silver Ice. „Stříbrný led“ od první chvíle sliboval přímou alternativu k Monsteru Zero Ultra. Jak moc jej kopíruje, jestli je lepší a jak vlastně dopadl se dozvíte na následujících řádcích:

rockstar-pure-zero-calories-sugar-punch-silver-ices

Rockstar Pure Zero Silver Ice – Tak nejprve –> miluju snad všechny tyhle novodobé Zero drinky jako je RR Pure Zero a Monster Zero Ultra / Blue / Red. Proč? Protože v nich prostě marně hledáte umělá sladidla, někde tam jsou, ale nevíte o nich. Chuť se popisuje těžko, no pokud znáte růžový Pink, tedy Perfect berry, pak víte z čeho Silver Ice vychází. Citrusový nádech, barva i vůně řádně připomíná povedený Monster Zero Ultra.

rockstar-pure-zero-calories-sugar-punch-silver-ice-cans

Skvělá odpověď Rockstaru je ve výsledku natolik podobná, že je nemohu porovnat. Pil jsem je totiž s rozdílem několika měsíců a při tak malých rozdílech se těžko něco popisuje. Zero Ultra jsem si tenkrát užíval o trochu více, možná to ale bylo jen tím, že jsem podobnou chuť zažil vůbec poprvé. Známka: 1– Příště omrkneme druhý Rockstar Pure Zero ve verzi Punched, a to opět díky e-shopu Tuzexovky.cz, kde si jej můžete koupit i vy :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.