Rockstar Rock am Ring má šestici limitek, dvě jsou v redesignu

Teď už se konečně nemusí nikdo dohadovat nebo netrpělivě vyhledávat více informací o tom, kolik těch limitek Rock am Ring letos v Německu bude. Loni to byla čtveřice – Original, Guava, Blue Raspberry a Green Apple. Tyhle příchutě vesměs zůstávají a nakonec se podle našich informací a níže přiloženého obrázku dočkáme ještě dvou dalších příchutí a to Manga a XDurance Blueberry. Modré XD potěší, protože je to náš oblíbenec :)

rockstar-rock-am-ring-limited-edition-cans-original-reformulated-superior-taste-punched-guava-xdurance-blueberry-pomegranate-acai-mango-blue-raspberry-green-apple-supersourss

Nových plechů do sbírky bude víc. Za ten rok prošel originál redesignem, takže je v limitce Superior Taste. A trochu jiný je na reálných fotografiích i Blue Raspberry. Pro úplné detailisty jsou pak nové všechny – vpředu pod logem RAR chybí nápis „30 jahre“ a na boku jsou letošní soutěžní údaje. V Německých obchodech brzy.


English: Rockstar Rock am Ring 2016 Limited Edition cans in all six flavors – Original Superior Taste, XDurance Blueberry, Mango, Guava, Blue Raspberry and Green Apple. That means 3 absolutely new cans + Blue Raspberry with slightly different background + 2 cans with small changes like missing text „30 jahre“ in RAR logo and different texts on the side.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.