Rockstar Sport Energy Shake má druhou verzi: Power Chocolate

Na základě informací z veletrhu NACS jsme se letos nedozvěděli o žádných nových Monsterech, protože se o všech už dávno vědělo. Naopak u Red Bullu došlo k představení 2 nových barevných edicí, Tropical Orange a Wild Cherry, i přejmenovaní Summer na Yellow. Nejvíce novinek pak na NACS představil Rockstar – dvojici Freeze (Piña Colada a Frozen Lime) a Organic s příchutí Island Fruit doplnila odpověď na Muscly od Monsteru.

rockstar-energy-sport-shake-power-chocolate-low-fat-can-final-2014s

Obrázky přímo z NACS 2014 ovšem odhalily jen jednu variantu z nové série Rockstar Sport Energy Shake a to Cookies & Cream. Jenže očekávat, že opožděná reakce na Muscle příjde jen s jednou příchutí… to by bylo trochu naivní. A tak vám konečně můžeme ukázat rovnou i druhou variantu s příchutí Power Chocolate. K sušenkám s krémem se tak přidává pořádně výkonná čokoláda. Jsem na ně fakt zvědavej…

rockstar-energy-sport-shake-power-chocolate-cookies-cream-cans-prefinals

A aby toho nebylo málo, objevily se na internetu také obrázky obou variant na „letáku“. Takové ty interní výtisky, jenž představují chystané produkty s malým předstihem. Většinou už se z nich dá opravdu vykoukat finální produkt, ale u Rockstar Sport energy shaku jsou na letáku zcela odlišné plechovky. Prý v předchozí pracovní verzi, jelikož ty na fotkách jsou finální verzí obou variant. Tak uvidíme, jak se Rockstaru povedly.

Pics by Michael Roesner, Thanks.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.