Rockstar Superior Taste potvrzen v Anglii, zbytek EU brzy!?

Chuťově i vzhledově předělaný originální Rockstar s novým názvem Reformulated Superior Taste již řádí v Německu, kde je k dispozici v klasické 500ml plechovce. Sehnat se ovšem dá také v menší 250ml verzi, jenž vypadá snad ještě lépe. Už delší dobu je jisté, že se vydá do dalších zemí. Tou první je Anglie, což bylo takové veřejné tajemství. Až teď je to oficiální a to rovnou s obrázkem verze s typickým pruhem „99p“. A dál?

rockstar-99p-reformulated-superior-taste-redesign-new-flavor-changed-for-united-kingdoms

Právě tiskové prohlášení anglického distributora, společnosti AG Barr, nás usvědčuje v tom, že máme pravdu co se týká rozšíření této „novinky“ dál po Evropě. Vývoj (novinky, příchutě, odlišné designy) na různých trzích sice naznačuje, že si v každé zemi „můžou“ dělat co chtějí, ale opak je pravdou. Stejně jako se napříč Evropou ruší citrónové a pomerančové příchutě, tak se časem Original změní v Reformulated Superior Taste. A to je dobře!


English: Rockstar Reformulated Superior Taste for UK too. You can see it on the picture with 99p strip. But you know what? The plan of Rockstar is (of course) simple – Superior Taste is new version of Original for whole Europe. So we can expect this change everywhere in EU. Soon ;)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.