Rockstary Super Sours od ledna v UK (a nejen tam!)

Už během amerického představení nové série značky Rockstar s označením Super Sours byla řeč o tom, že by svou premiéru měly zažít v Evropě. Málokdo tomu chtěl věřit, protože XDurance je zatím jediným RR, který byl dříve na starém kontinentu, než v domácím USA (a nakonec k nim dorazil bez cukrů s výrazně horší chutí). Dnes přišlo dlouho očekávané oznámení – Rockstar Super Sours startují v lednu 2013 ve Velké Británii, a nejen tam!

rockstar-super-sours-uk-green-apple-bubble-bursts

Lednový start dnes prozradila zatím jen britská stránka Rockstaru, podle zákulisních informací se však chystají také do dalších evropských zemí. Já bych nevylučoval ani ČR/SR, vždyt XDurance k nám přistál právě z ostrovů a stejně tak k nám před pár týdny dorazil XDurance Orange, jenž měl dokonce v obou zemích premiéru ve stejný den. Jen je pravda, že to v UK znamenalo „jen“ přechod z PET láhve do plechovky, ale přesto je tu velká šance…

rockstar-super-sours-usa-bubbleberry-sour-apples

Americké „originály“

Obrázek doprovázející zveřejnění navíc prozradil změny v názvech u obou verzí oproti americkým plechovkám představených na veletrhu. Námi již recenzovaná verze Rockstar Super Sours Sour Apple se pro evropu mění na logičtější označení Green Apple (zelené jablko) a Rockstar Super Sours Bubbleberry zase na Bubble Burst, což lze volně přeložit jako „výbušná žvýkačka“ :) Těšíme se, ať už k nám dorazí hned, nebo až časem :)

Komentáře

1 | COOL@ | před desíti roky

Ty ROCKSTARY jse mi moc líbí je to taková jiná plechovka než ostatní. A doufám že tady bude jak je v článku napsáno myslím že tady bude okolo červen/červenec roku 2013.

reagovat

2 | TheFilip | před desíti roky

[1] COOL@: Asi tak :) btw #se, né JSE! :D

reagovat

3 | MEno | před desíti roky

joooo..tesim sa na ne moc
cestujem tam dost casto tak dufam ze co najskor bude doma

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.