Série Juice od Monsteru (Khaos a Ripper) už jen s 30% džusu

Když kdysi v USA začínal Monster M-80 (V evropě známý jako Ripper), tak obsahoval neuvěřitelných 80% podílu ovocného džusu, což tak nějak naznačoval i samotný název. Ripper a Khaos zase přišly na trh s 50%, ale po čase se dostaly na 30%. Ač Monster celkem dobře komunikuje veškeré změny, o těchto dlouhou dobu nikdo nemluvil. Nakonec se tak stalo až teď, když v USA došlo k redesignu a vytvoření nové série Juice.

monster-juice-rippers

M-80 v USA pokračovat nebude, kvůli razantnímu snížení (a ztrátě logiky s původním názvem) se přešlo na jednotný název Ripper. Změny se pak dočkal i Khaos. Ke snížení obsahu v podstatě došlo už dříve, ale vše bylo jen o všímavosti zákazníků, kteří si toho všimli na plechovkách. Chuťový rozdíl se mezi 80% M-80 a 50% Ripperem hledal těžko, i když jste pili oba vedle sebe. A podobně to vypadá i po snížení z 50% na 30%.

monster-energy-khaos-juicy-30-percent-new-2014-designs

Takže to vlastně není žádná tragédie, že jo? Ptáte se, proč to Monster udělal? Zaměřuje se totiž na taktéž „novou“ sérii Punch a chce, aby série Juice nebyla punčům tak blízko. Stejně tak chce, aby byl Khaos i Ripper více pitelný a osvěžující. Vlastně tím sami přiznávají, že to byl dříve tlamolep. A když už se ke snížení %, změně designu a vytvoření série Juice vyjadřovali, tak prozradili, že sérii brzy rozšíří o 1 novou příchuť!

Komentáře

1 | 123456 | před devíti roky

a přijdou tyto verze na CZ trh?

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] 123456: To už se řešilo dříve – http://energy-drinks.cz/…uice-ripper/

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.