Monster DUB Edition končí, nahradí je nové Monster Punch!

Monster se konečně dostal k představení některých novinek pro rok 2014! Dělá to tak každý rok a vždy se díky tomu dozvíme pár zajímavostí. Loni to byla celá řada produktů, z nichž některé nikdy nespatřily světlo světa. Místo série Protein nakonec existují Muscly, místo Ultra Pink zase Rehab Pink Lemonade a Ultra Red. Jediné, o čem jsme tenkrát nevěděli, a co se opravdu dostalo na trh, byly nádherné Monster Mini's v pidi plechovkách.

monster-punch-ballers-blend-mad-dog-new-2014-dub-discontinueds

Možná i proto se Monster letos rozhodl zveřejnit v obvyklé výroční zprávě mnohem méně ze svých plánů. A v podstatě prozradil jen věci, které už jsou v plném běhu a nic je nezastaví. Dozvěděli jsme se tedy o tom, že s okamžitou platností ukončují sérii DUB, kterou dlouhá léta spolupracovali s hiphopovou automobilovou kulturou – DUB. Naneštěstí to neznamená konec výborných příchutí Baller's Blend a Mad Dog, jenž převzal chuť od úplně původního DUBu. Oba totiž již brzy dorazí na americký trh pod označením nové série a v ještě mnohem hezčích plechovkách! Přivítejte novinku v podobě nové série Monster Punch – Baller's Blend & Mad Dog!


English: Monster Dub Baller's Blend and Mad Dog are discontinued! Immediately! But don't worry – These are all new Monster Punch with exactly the same taste. New design is pretty good and… coming out soon (1Q 2014)!

Please share this article, not just the image! Thanks :) / Sdílejte celý článek, nepřebírejte obrázek, díky!

Komentáře

1 | Toxik | před desíti roky

Doufám že v březnu už budou :)

reagovat

2 | Soul | před desíti roky

[1] Toxik: Řekl bych, že budou už i v lednu :D

reagovat

3 | Llll | před desíti roky

Llll

Bude se to prodávat i v česku?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.