Série Ultra od Monsteru pro ČR a SR odhalena ve videu!?

Rovnou tři příchutě série Ultra od Monster Energy se před pár dny objevily ve Švédsku a Anglii. Ultra, Ultra Sunrise a Ultra Red jsou zničehonic v Evropě a hned se začalo zdát, že to u těchto dvou zemí rozhodně neskončí. Podle všeho by je Monster rád měl tak nějak skoro všude, stejně jako varianty The Doctor, Mega a pravděpodobně i Punch Baller's Blend. Narazili jsme na důkaz, že brzy dorazí i na náš „československý“ trh?

monster-energy-ultra-zero-red-sunrise-energy-drink-can-mercedes-dj-lucky-boys

Na Facebooku se objevilo pro nás relativně nezajímavé video z vyhlašování tipovací soutěže. Otázka zněla „Uhádneš, kolik plechovek Monster Energy se vleze do kufru Áčka (Mercedes Benz), kterým jezdí náš Dj Lucky boy?“. Ve videu, v němž Dj Lucky boy naskládává plechovky do kufru, jsou vidět i všechny tři zmiňované příchutě ze série Ultra. Že se jedná o americké 473ml verze? Ano, protože naše ještě nejsou vyrobené. Ale vždy, když se k nám chystá novinka, mají Monster ambasadoři (sportovci, DJ apod.) k dispozici danou variantu ze zahraničí. Já sám takto kdysi dostal od Coca Coly US verzi Rehabu jen pár dní před příchodem na CZ trh. No tak snad brzy!

monster-energy-ultra-zero-red-sunrise-energy-drink-can-mercedes-dj-lucky-boy2s

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Už se nemůžu dočkat, pít to samé pořád dokola už není ono, ikdyž fakt mohli místo Ultra red dát Blue, opravdu perný rok pro ED.

reagovat

2 | Endy | před devíti roky

Monster jen slibuje a zatim tu nic neni :( třeba jako Khaos a Ripper mají být v redesignu a stále nic

reagovat

3 | Jake | před devíti roky

[2] Endy: Monster nic neslibuje, to jsou všechno jen naše spekulace nebo odněkud vytažené informace popř. grafiky. To, že si nechali od grafika zhotovit ještě neznamená, že to fakt bude nebo že to bude hned.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.