Super Frankie - Recenze nového českého energiťáku s kreatinem

Konečně se nám dostala pod ruku zajímavá, jak já s oblibou říkám „komiksová“, plechovka nového českého energetického nápoje Super Frankie s přidaným kreatinem. Ten by vám měl po vypití dodat tolik energie, že z vás udělá onoho buldoka z plechovky. Nezbývá tedy, než ho vyzkoušet a přesvědčit se.

super-frankie-energy-drink-cans

Super Frankie voní téměř jako klasika, přesto v něm něco trochu nesedí. Možná je to právě kreatinem, ale tak vyzrálý čich opravdu nemám. A chuť? I tady budete mít pocit, že jde jen o další klasiku, ale pravda je trochu jinde. Super Frankie rozhodně předčí tucty nezajímavých klasik. Je totiž „lehčí“, tedy méně sladký a tím pádem méně lepí a více osvěží. Lehce odlišnou chuť pak dotváří právě přítomnost kreatinu. Buldočí novinka tak vedle lákavého designu zaujme i celkem povedenou chutí, takže věříme, že se na trhu neztratí. Známka: 2

super-frankie-energy-drink-hummer-girlss

Určitě se budete opět ptát, kam pro Super Frankieho vyrazit. Nějaké informace už byly v prvním článku, další můžete zkusit zjistit, popř. se přímo zeptat na FB stránce Super Frankie Energy. Prodejní místa samozřejmě budou postupně přibývat, novinka je totiž na trhu zatím jen pár dní. Kdo si počká, ten se dočká ;)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.