Velikonoční soutěž o energy drinky + 100 000 návštěv

Je to až nepředstavitelné, jak ten čas letí. Shodou náhod zrovna dnes slaví Energy-Drinks.cz 9 měsíců své existence a po silvestrovské soutěži při příležitosti oslavy 50 000 návštěv se blíží oslavy další. Za tři měsíce a pár dní se totiž na náš web podívalo tolik dalších lidí, že můžeme oslavit celých 100 000 návštěv. Shodou náhod se nám tyto oslavná čísla sházejí na svátky a tak rovnou přejeme všem čtenářům Veselé Velikonoce!

velikonoces

Pár nudných čísel, které možná pomůžou v soutěži: V minulých dnech se podařilo překonat 200 000 prohlédnutých stránek, za pár hodin se objeví také návštěva číslo 100 000. Všechno to má na starosti 40 000 návštěvníků, které se k nám v hojném počtu vracejí, což nás nesmírně těší. 20 000 návštěv dorazilo z vyhledávačů, 10 000 si zadalo adresu přímo do adresního řádku a zbytek z webů, které na nás odkazují.

Aktuální stav počítadla k 9. dubnu v 11:00 je 99 388. Průměr návštěv na den je za poslední dobu 577 návštěv denně. Tyto čísla si pamatujte do soutěže, budou se hodit, i když je jen otázkou, jestli kulaté číslo padne dnes, nebo až zítra. Denní úspěch je totiž odrazem zajímavosti daného článku a to se jen těžko odhaduje… Za všechno ale děkujeme vám, našim čtenářům. Ženete nás stále kupředu.

velik100000s

Co za tím vším stojí: Dnešní článek je v pořadí 197 od započetí webu, ale dokonce 85 za tento rok. Původně bylo v plánu vydávat článek obden, ale to prostě nejde. Od začátku ledna totiž neustále jen někomu dlužíme nějaký ten článek. Informací je totiž tolik, že by bylo o čem psát i 2× za den, jenže na to už fakt není čas. Za hromady informací a podkladů naopak děkujeme všem našim partnerům. Jejich výpis by se do tohoto článku nevešel, na webu je to však jasně vidět.

Za úspěchem stojí také chuť, kterou bohužel občas kazí závistivci, opičáci a další individua. Jen tak pro informaci – na psaní článků, domluvu s prodejci a distributory, návštěvy ve stáčírně a kancelářích či vyhledávání novinek bylo vynaloženo tolik času, že bych v práci vydělal více peněz, než kolik jsem vrazil do své největší české sbírky plechovek od energetických nápojů. Těch pár plechovek, co občas dostaneme, dokázalo vynahradit asi tak 1/30. Ale to je fuk – Nedělám to pro plechy zdarma, dělám to pro své čtenáře.

velikplechs

Soutěž: K oslavám už neodvratně patří soutěž a jednu takovou jsme tu měli i na velikonoce. K vítězství v soutěži stačil jeden jednoduchý tip odeslaný do naší emailové schránky. Bylo to opravdu překvapivé, ale emailů dorazilo rovných 100! Většinou jste nám přisuzovali 100 000 návštěvu do pondělních pozdních hodin nebo úterních odpoledních hodin. Pravdou však je, že na nás Google Analytics zařinčel 9.4 v 17:27!!!

Ano, soutěž měla úspěch nejen hromadou reakcí, ale také zvýšenou návštěvností, což se dalo očekávat. Kdo tedy vyhrál balíček plný energy drinků, které jsme testovali ve dnech minulých – FAKEER, Battery, 4× Sexergy, Shot, Divas, Superman a 2× Tatanka? 10 plechovek a unikátní PET obdrží Martin Tenkrát za tip 9.4, 17:30. Gratulujeme! Ostatním děkujeme za účast a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.

Komentáře

1 | Kazer | před devíti roky

ani jeden z nich nemam :/ a kedze to rekreacne „zbieram“ tak by sa zisli :P dufam len ze som to trafil aspon kus dobre :)

reagovat

2 | Green | před devíti roky | greencans.webnode.cz

Taky nemám ani jeden tak doufam že se poštěstí :-D

reagovat

3 | Mito112 | před devíti roky

100 000 tu este nebol :D

reagovat

4 | CrazyDog @ | před devíti roky | fmblog.cz

Super. Chválím za soutěž, která není sponzorovaná.

reagovat

5 | Anonymous | před devíti roky

už to padlo ?

reagovat

6 | Flexman @ | před devíti roky

Achjoo :-) škoda ale už se nemužu doškat na další soutěž

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.