Zaměřil se Big Shock! pouze na džusovou sérii "Juicy"?

Pridat.eu

Na redesignovaných plechovkách už sice nenalezneme nápisy jako perlivý nebo juicy, což je dřívější označení všech džusových verzí s ovocných podílem, ale interně si je tak Big Shock! pořád označuje. A co víc – začíná to tak trochu vypadat, jako kdyby se na ně zaměřil. Po ukončení variant Sporty, Bitter, Cola a Tea totiž v nabídce zůstává jen dvojice klasických energetických nápojů a k tomu  šestice příchutí označená jako „juicy“.

big-shock-serie-original-energy-fruit-non-cola-tea-exotic-orange-gold-watermelon-cherry-apple-fruity-cans

Gold L.E. je jen pro export

Gold s Originalem nesou označení „Original energy“, Exotic, Orange, Fruity, Apple, Watermelon a Cherry pak již zmiňované „Juicy“, Cola, Tea a Bitter zase „Non-Fruit“. Neovocné varianty netáhnou, originální naštěstí ano a ty 10% podílu ovocné složky jsou naopak trhákem. Můžeme si tedy být více než jistí, že další novinky, ač nás svou příchutí jistě překvapí, budou opět „džusové“, jelikož série juicy prostě jede. Dočkáme se v létě? :)

Komentáře

1 | CholMa | před čtyřmi roky

Na klasickou originální chuť bigshocku to nemá, chutná mi ze všech nejvíce, není naškodu si spestřit chuť těmahle sladkýma Juicy, ale u mě pořád vyhrává originál. ;)

Každopádně na nové verze se těším :)

reagovat

2 | Ang | před čtyřmi roky

[1] CholMa: To je ta krásná různorodost, já original nedokážu ani vypít, když je to Gold, což je vlastně stejná chuť + bublinky, to už trošku zvládám, ale na Juicy nedám dopustit :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.