Žhavá novinka od Al-Namury: Shocky Vodka mix a Whiskey mix

Dnes jsme se kvůli vám rozhodli předvést svojí drzost a ony dvě slibované novinky od Big Shocku, resp. Al-Namury, představíme již dnes. A to i přesto, že je sám Big Shock! odhalí až 1.1. 2016 a my máme dovoleno je odhalit jen o den (no, v tomto případě vlastně o rok) dříve. Co tedy skrýval obrázek se zabalenými plechovkami? Shocky Mix Drink! Ano, Al Namura se konečně rozhodla vyrábět mix energetického nápoje s alkoholem. Tím ovšem nechce podrážet svá vlastní slova o tom, že by se energy drink neměl s alkoholem míchat a tak nový Shocky pouze chutná jako energy drink, ale neobsahuje kofein ani taurin. Chytré, že? ;)

big-shocky-vodka-whiskey-mix-drink-al-namura-kralupy-caffeine-taurine-free-kofein-taurin-alkohol-energy-drink-tastes
A rovnou tu máme dvě různé varianty v 250ml plechovkách – stříbrný Shocky Vodka Mix drink a zlatý Shocky Whiskey Mix drink. Oba chutnají jako energetický nápoj s vodkou resp. whisky, ovšem bez kofeinu a taurinu. Není to tedy pravá novinka od BS!, ale dvojice alkoholických mix drinků s podobným názvem od stejného výrobce. Doufáme, že jste mile překvapeni. Případné zklamání pak zažehnáme hned v zárodku, jelikož tohle nejsou ty novinky od BS! na které čekáme. Ty si totiž opravdu představíme až zítra, tedy 31.12.2015 a to přesně v 15:00 ! Ale co Shocky!? Existuje, nebo je to jen náš silvestrovský vtípek? A měli byste o něj zájem?

Komentáře

1 | Varler | před osmi roky

Sem zvedav, ty od Hellu nebyly spatny

reagovat

2 | Agir | před osmi roky

Divím se, že je to nenapadlo už dřív, když bývají na plno akcích, kde alkohol nesmí chybět.. Každopádně pochybuju, že vodka a whisky nápoj budou mít úspěch.

reagovat

3 | Admin | před osmi roky

[2] Agir: Věř tomu, že je to napadlo už dávno… ale právě má každej za to, že je to zbytečný, když můžeš vzít ed a smíchat si jakýkoli s čimkoli :) I proto se to nezkouší pod značkou BS ;)

reagovat

4 | Ang | před osmi roky

Tady je důležité to bez kofeinu, třeba já bych si nikdy vodku do BS! ani jiného ED nenalil, jelikož mi to příjde jako dost nebezpečná kombinace, ale takhle bez kofeinu to i zkusím.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.