5-Hour energy shot se brání: Za úmrtí můžou padělky

Stejně jako Monster, také výrobce 5-Hour energy shotu se brání nařčení, které jejich produkt spojuje se 13 mrtvými a jedním potratem během posledních 3 let. 5-Hour energy shot je v USA oblíbená malá 2 uncová lahvička plná koncentrátu energetického nápoje s výrazně vyšším obsahem kofeinu (129mg/100ml), než mají klasické energy drinky (32mg/100ml). A to je prý Monster kvůli svému obsahu kofeinu předem jasný zabiják…

5-hour-energy-shots

Výrobce 5-Hour energy shotu předal soudu podklady, jenž jasně hovoří o tom, že je jeho produkt dost často terčem padělatelů. Obhajobu týkající se zmiňovaných úmrtí a potratu sice na padělcích zatím nestaví, ale podobný směr lze zcela určitě očekávat, jelikož za ně 5-Hour opravdu nemusí být zodpovědný. Na padělání se mělo přijít ve chvíli, kdy se společnosti ozval stálý odběratel s podezřením na podivnou změnu produktu.

5-hour-energy-shot-product-lines

Ještě aby ne, padělané lahvičky jsou prý na pohled menší, na etiketě je místo „Artificial Flavors” uvedeno “Art ficial Flavors“, běžící muž má tlustší siluetu, víčka originálu mají „plastový znáček“ vznikající již ve formě, padělek má víčko hladké, nápoj chutná i voní zcela jinak a jeho barva není bledě růžová. Ani složení neodpovídá popisu na etiketě. Docela zajímavé rozuzlení, které může výrobci zachránit krk a zbavit jej podezření ze „zabíjení“.

Komentáře

1 | LPGazy!< | před desíti roky

29.11.2012 16:48 … Kurva dejte tu něco už nového!!! NIC A NIC! Ku*va

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] LPGazy!<: A? Nikdo nikdy neřekl, že bude novinka každej den, a dokonce ani to, že budou vycházet ve 3 nebo nejpozději ve 3. Dělám to ve svém volném čase, zadarmo, jen proto, že mě to baví (což mě díky debilním dotazům a komentářům jako je ten tvůj bavit přestává).

Tak sem holt byl pryč (a světe div se, u výrobce energiťáků, zjištovat informace, které tu někdy jindy, rozhodně ne nejpozději ve 3 ale klidně i v 7 večer, budou vyset jako žhavé informace, o kterých by si jinak nevěděl ani kdyby už to bylo měsíc v obchodech…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.