Big Shock! v Německu: Raritní Gold s nápisem Original

Není žádná novinka, že se Big Shock! vyváží do různých zemí celého světa a vzniká díky tomu celá řada exportních plechovek, které zná málokdo a pro sběratele jsou rozhodně cennější, než naše vlastní české kousky. Nejbližší sehnatelnou a zároveň dost pěknou plechovkou pro nás nějakou dobu byl Big Shock! Gold German Edition 500ml, ale ten už pomalu mizí z regálů. Nahradil jej totiž plech dost podobný českému Goldu.

big-shock-gold-original-des

V Německu se nějakou dobu prodávala pouze jediná příchuť Big Shocku a to perlivý Gold. Holt to naši sousedé asi nemají rádi bez bublinek :) A protože je pro ně Gold vlastně takovým Originalem, tak se také dočkávají plechovky, na které je to přímo napsáno! Jak vidíte na obrázku, nápis Gold perlivý byl jednoduše nahrazen popiskem Original. Nijak jinak už se plech neliší, přesto je z něj díky této změně opravdová raritka.

big-shock-exotic-juicy-des

Pokud si budete chtít Německý Gold, tedy vlastně Original, koupit, tak zatím nestačí jen vyrazit za hranice. Aktuálně se prodává především v síti prodejen Edeka Südbayern a to rovnou i s Big Shock! Exotic Juicy, jehož plechovka se liší jen Němčinou na zadní části. Obě verze jsou k dispozici i v litrových PET láhvích, ta od Exoticu je oproti české petce obohacena o obrázek z plechu. Líbí? Nezbývá než se vydat k Mnichovu do Edeky :)

Komentáře

1 | Tomsak | před devíti roky

Akorát jsem na cestě ;-)

reagovat

2 | Fender | před devíti roky

Všim jsem si toho už dřív, a nepochopil jsem proč tam je original.

reagovat

3 | Jake | před devíti roky

[2] Fender: Tak teď už to víš :) Já o něm vím docela dlouho, ale nemůžu furt psát jen o BS! =)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.