Burn Berry novinkou v Polsku. Dorazí do ČR v PETce?

nás stále bída střídaná nouzí, v některých jiných zemích ale celkem přijatelný opak. Takhle ve zkratce můžeme označit Burn, který v sousedním Polsku opět přidává novou příchuť. K původnímu originálu a tropicalu se přidal Blue Refresh, který jsme odhalili naprostou náhodou na nákupech. Pak se začalo laborovat s pet lahvemi, ale posléze se vše vrátilo do starých kolejí a Polsku vládnou 250ml plechovky Burnu i nadále.

burn-berry-poland-new-can-with-rockstar-supersours-lemon-limes

Burn Berry s taktéž novým RR Lemon-Lime

Nyní se ovšem na polském trhu objevuje další novinka a to 250ková plechovka známé příchutě Burn Berry (prodávaný také jako Relentless Berry). Novinka je blízko a můžeme si jej pořídit blíže než v Maďarsku, takže super. Jenže cz/sk trh má k tomu polskému blízko. Sice máme jen PETky, na kterých je právě i polština, ale příchutě vesměs stejné. Jen zatím poslední naší novince, Lemon Ice, se zatím do sousední země moc nechce. Přesto nás okamžitě napadla myšlenka, že by se Berry mohl nyní podívat také k nám. I když jen v PETce.

Photo: Kolekcja energy puszek Łukasza, thx!

Komentáře

1 | Matthew | před devíti roky

<33 burns <33

No tak paráda, to si pro něj zase skočím na benzínku, až pojedem s našima nakupovat do Žitavskýho Kaufu.. :D

reagovat

2 | dbar | před devíti roky

Já mám na Burnu rád ty akce na benzínkách, kdy za koupi 2 lahví dávají dárek, loni to byla kšiltovka (týmu F1), letos zimní čepice. Trošku mi vadí, jak často mění podobu a umístění nápisu příchutě, ale to je jen detail…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.