Limitovaná edice Burn Love Me aneb další povedený půllitr

Pridat.eu

Aktualizace 1.9.: Podle nových zpráv je limitka běžně k dostání ve všech možných obchodech ve Francii ;) Zaujal také popisek „nouvelle recette“, který poukazuje na novou recepturu tohoto oblíbeného energy drinku.


Burn dost možná na některých trzích dočká ústupu ze slávy a to díky spojení Coca-Coly s Monsterem. To se ovšem nedá očekávat tam, kde Burn drží vysoké tržní podíly. Severské země, Slovinsko, Chorvatsko, Španělsko a třeba Francie! Právě v zemi galského kohouta už jsme zažili povedené limitky – M-City, Nasty (Collector), X-Games, Collete… Tím to rozhodně nekončí, Paradox totiž jako první ukázal novou verzi Burn Love Me!

burn-love-me-original-energy-drink-france-paradox-cans

Burn Love Me asi moc popisovat nemusíme. Ostatně design limitované půllitrové varianty Original si můžete sami prohlédnout na fotce od Paradox Energy Drink Collection (thanks for photo!). Pravděpodobně se opět jedná o klasickou limitovanou edici, kterou zakoupíte běžně v krámě (samozřejmě ve Francii :)), ale ověřené to zatím bohužel nemáme. No, jestli máte do těchto končin cestu, tak víte co hledat. A klidně i pro mně :D

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.