Monster DUB Edition konečně v 473ml = Nový Mad Dog!

Nepsat co pár dní o Monsteru je v poslední době opravdu nemožné. To, co jsme naznačili už ve článku o novém Monsteru Java Kona Cappuccino, se projevilo dřív, než vůbec byla chuť v dalším článku vypsat všechny chystané novinky. Na Facebooku se totiž objevila fotografie nového Monsteru DUB edition, který se dočká mnohem lepšího a většího zasazení do běžné produkce, než původní DUB v 550ml „import“ a 946ml „BFC“ plechovce.

monster-dub-edition-logos

Původní „import“ Dub

Zatím je k dispozici pouze fotografie nového Monster Dub Mad Dog Punch + Energy, jehož chuť je samozřejmě pod rouškou tajemství a můžeme jen doufat, že zůstane u receptury původního a opravdu povedeného Dub s příchutí hroznového vína. Nejdůležitější změnou je přechod do klasických 16oz resp. 473ml plechovek, jenž jsou USA ekvivalentem pro naše půllitry. Právě proto nedávno skončil i podobný Monster MIXXD.

monster-dub-edition-16oz-mad-dog-punch-energys

Monster DUB Edition, vzniklý původně na podporu hiphopové automobilové kultury, se však zřejmě dočká ještě bratříčka. Tím by mohl být Monster DUB Ballers Blend Punch, který možná vyrazí na trh s názvem Black Forest. V případě „černého lesa“ se přemýšlí o nezařazení do DUB edice. No dělá nám v tom Monster pěkný zmatek. A to pořád neznáte ani desetinu všech názvů zaregistrovaných a schválených u patentového úřadu.

Komentáře

1 | TheFilip | před dvanácti roky

Hell Yea! :D

reagovat

Toho fakt musim mit, je krasnej a chut DUB je neskutecna!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.