Monster Juice hlásí nový Pipeline Punch, známe jeho příchuť!

Očekávané se stává skutečností. Už při představení redesignu „původních“ variant Khaos a Ripper do nové série Juice byla oficiální řeč o jedné nové příchuti. Ochrannou známku Pipeline Punch si Monster zaregistroval již před pár měsíci, ale my nemáme zvykem psát články bez obrázků. Navíc bych se tentokrát asi netrefil, tuhle novinku by člověk podle názvu zařadil spíše do série Punch a to by bylo sakra špatně. Je to totiž Juice!

monster-energy-juice-pipeline-punch-drink-guava-orange-passion-fruit-flavor-new-usas

Monster Juice Pipeline Punch je horkou novinkou v USA. Nikdo o ní zatím moc nevěděl a najednou hle, objevila se v 7-Eleven na Long Islandu. Jistotou je obsah 16% džusu, což je proti 20% u Ripperu a 30% u Khaosu nejméně ze série Juice. Proto to ani není uvedené pod příběhem, který odhaluje zajímavou příchuť respektive rovnou mix chutí a to „Passion Fruit, Orange, Guava“. Teď ještě zjistit, jaká chuť tam vládne…

monster-energy-juice-pipeline-punch-drink-guava-orange-passion-fruit-flavor-new-usa-4s

A o čem pojednává samotný příběh na plechovce? „Banzai Pipeline, světově nejslavnější vlna, z proslulého severního pobřeží na Oahu, ožívá každou zimu na několik krátkých měsíců. Chtěli jsme vzdát hold této epické síle přírody a tak jsme vytvořili Juice Monster, Pipeline Punch. Dokonalá kombinace nejlépe chutnajících šťáv, které může Havaj nabídnout – Passion fruit, Orange, Guava smíchána s naší světově proslulou chutí energie. Stejně jako světoznámá vlna, i tenhle nápoj se objevuje jen po limitovanou dobu. Tak si to nenechte ujít'!“. Spojení Pipeline Punche se surfingem doplňuje i surfařský pozdrav „shaka“ (dřívější pozdrav obyvatelů Havaje) v podobě zatnuté pěstí se zvednutým malíčkem a palcem umístěný jako + v popisku energy + juice.

Komentáře

1 | WOLF | před devíti roky

must have!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.