Monster: Ultra Black v novém, změní se i Java Irish Blend

Monster Ultra Black se kdysi objevil jako limitovaná edice pro jeden určitý řetězec obchodů v USA. Další ze série Ultra měl něco jako višňovou příchuť a k tomu ona černá plechovka celkem seděla. Pro Monster to bylo něco jako test a s delším odstupem se rozhodl, že tuto variantu vrátí do prodeje. K této příležitosti se ovšem lehce mění jeho plechovka, k černé se přidává červená, jenž má trochu upozornit na onu višňovou chuť.

monster-ultra-black-cherry-wild-energy-drink-zero-new-design-red-can-2015s

To je relativně vše, čeho jsme se ve spojení s Monsterem dočkali na veletrhu NACS. Další představovanou novinkou byl totiž Monster Juice Pipeline Punch, který už známe déle, pár dní starý Rehab Raspberry + Tea + Energy a Muscle Banana. Na NACS se dále mluvilo o kávové variantě Java Irish Blend, jenž by se měla dočkat nějakého oživení. Zatím bohužel není jisté, jestli se jedná o nový design nebo pozměněnou chuť…


English: New version of Monster Ultra Black. Same taste, but different design with red color in connection to sour cherry flavor. It's not limited edition anymore ;) + Rumours about Java Irish Blend – maybe can redesign or taste change. That's all about Monster from NACS :(

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Monster si asi platí fajn designéry… Naprostej luxus, tohle ve sbírce rozhodně chci

reagovat

2 | Secret2 | před devíti roky

Jakeu mohl bys udelat video kde budou vsechny tve plechovky videt. Zajimalo by me co vsechno mas kdyz vic jak 1000 plechovek. :-)

reagovat

3 | Jake | před devíti roky

[2] Secret2: Ahoj, no ono těch plechovek je už víc jak 3000 :) Aktuálně bohužel video udělat nemůžu, v mym pokoji u rodiču teď žije ségra a ač tam plechy na zdi jsou, moc na ně neni vidět :)

Ale když mrkneš na Jake Energy Drinks na FB, nějaké video, fotku jak vypadal pokoj nedávno a hromadu fotek plechů tam najdeš ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.