Monster Unleaded - Je budoucnost energy drinků bez kofeinu?

V poslední době se, po kratší odmlce, opět roztrhl pytel s novinkami od Monsteru. Ten aktuálně předvádí redesignované produkty a zároveň testuje celou řadu novinek. Duby s novým názvem Punch, Khaos a Ripper v předělaných plechovkách v sérii Juice… To vše sice zaujme, ale novinky táhnou více. Monster aktuálně zkouší, co projde do normálního prodeje – višňový Ultra Black, citrusový Ultra Sunrise nebo bezkofeinový Unleaded?

monster-unleaded-can-caffeine-free-regular-tastes

Ano, právě poslední jmenovaný nás dnes zajímá. Na svět se totiž konečně podívala první fotka plechovky, jenž dost připomíná klasický zelený originál. Unleaded tak navíc chutná, jen je tak nějak… bez kofeinu! Když v energy drinku chybí cukry, už to vlastně není energy drink. A to samé se dá říci, když bude chybět kofein! Ale v různých článcích s názory odborníků jsme již četli, že budoucnost energiťáků je… bez kofeinu!

monster-unleaded-caffeine-free-regular-tastes

Nemůžeme se tedy divit, že Monster něco takového začal na území USA testovat. Na první pohled téměř normální plechovka s výraznějším M logem a jednoznačným názvem Unleaded (bezolovnatý – bez kofeinu). Vzadu pak typický, avšak upravený vzkaz Unleash the caffeine free beast! První úspěšný nálezce o chuti řekl: „klasický zelený regular s jemnější chutí“. Tak uvidíme, jestli je to ta správná budoucnost energy drinků…

Komentáře

1 | Martin | před desíti roky

Podle mého názoru to bude mít hodně velký dopad na výrobce Monstru. Vezměte si, že energetický nápoj Monster bez kofeinu nyní už nebude energetický nápoj, ale jen obyčejná limonáda s velkým obsahem cukru. Lidé, kteří Monster pijí pro jeho povzbuzující účinky tak přestanou Monster užívat. Na druhou stránku mohou Monster pít i lidé, kteří jsou na kofein velmi citliví, nebo kteří se snaží odvyknout, ale mají potřebu ho stále pít. Je to ale stále stejný risk, jako když Monster udělal verzi bez cukru, která se moc neprodává

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] Martin: Je vidět, že do toho ale vůbec nevidíš. Že se verze bez cukru vůbec neprodávají? Rád ti ukážu nehorázně úspěšná čísla nejen z ameriky. Jinak by nedělali další a další verze. A to jsou obecně drinky bez cukru považivány za non-energy drinky.

Naopak energiťák bez kofeinu je pořád energiťák – všichni si stojí za tím, že funkce kofeinu není taková, jak se očekává. Čisté cukry dělají mnohem, mnohem víc.

Monster chybu nedělá, naopak je napřed. Že je tohle budoucnost řikají oborníci, ale i hlavouni všech světových top značek. A vědí o čem mluví. Rozhodně mnohem menší krok vedle, než všechny ty Zera.

A problém je i v tom, že ti dnes 90% uživatelů řekne „je to trend a chutná mi to“. A že v tom chybí to nebo to… je jim fuk.

reagovat

3 | MichalJS | před desíti roky

Závislost na kofeinu neexistuje. Alespoň ne u mě. Stejně tak na mě nemá žádný povzbuzující účinek – můžu si klidně dát 10 monsterů a usnu jako mimino. Takže účinky kofeinu asi vážně nebudou tak slavný – možná, že je to takový placebo nebo něco na ten způsob.

reagovat

4 | Ang | před desíti roky

Ať je to placebo, nebo ne, já si zase za kofeinem stojím, protože piju ED místo kávy. Zera jsou v pohodě, mě osobně se víc líbí, právě kvůli absenci sacharidů v podobě 50ti gramů cukru, pro lidi co cvičí a cukrům se vyhýbají, je to ideál, ale stejně si radši koupím slazenou variantu, kvůli lepší chuti. Spíš se mi líbí různé bylinkové drinky s různými přisadami, než do sebe sypat přeslazenou limonádu, ať je to trend, nebo ne. Od toho už je tu přece samotná Cola, Sprite…

Však jen ať Monster škáluje svou nabídku, ale pro druh zákazníka jako já, to není nic co bych musel mít. třeba nás to ještě překvapí.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.