Monster v Německu útočí, k Mega přidává Punch Baller's Blend!

Článek o novém Monsteru Mega s 553ml obsahem a twist topem se ani nestihla ohřát na výsluní a už jí zastiňuje novinka jiná! Monster totiž v noci provedl úpravy na svých stránkách pro jednotlivé státy a spolu s přidáním zmiňovaného Mega tak prozradil i další blížící se novinky! Evidentně tak chce zvrátit propad na trhu.

monster-punch-ballers-blend-germany-can-500ml-new-2015s

Další novinkou se stává, a to hodně překvapivě, Monster Punch Baller's Blend, který se tak vůbec poprvé podívá mimo americký kontinent! Samozřejmostí je klasický 500ml obsah. Pokud přemýšlíte, proč dorazí zrovna bývalý Dub, tak pro vás máme jednoduchou odpověď – Monster reaguje na velký úspěch Fruit Punche od Rockstaru.

monster-mega-553ml-new-can-for-germany-2015s

Spolu s Monsterem Mega a Baller's Blendem se na zdejším trhu začnou objevovat také upravené plechovky Rehabu Lemonade a Green Tea, které jsou v nabídce již nějakou dobu a nyní přijdou s první viditelnější změnou, když se na plechovce po vzoru amerických verzí objeví nápis Iced Tea. Plechovka už je sice vyrobena (viz můj instagram), ale oficiálně má být až v dubnu, kdy nahradí jinou méně prodávanou variantu. Tak uvidíme…

English: All new Monster Punch Baller's Blend (500ml) for Deutschland! And the Mega Monster 553ml with twist top from tommorow on official picture.

Komentáře

1 | Bro | před desíti roky

Zejtra jedu do Německa, i když jen kousek za hranice, tak snad něco najdu :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.