Rockstar Horchata - Novinka s příchutí "skořicového mléka"

Před nedávnem jsme vám představili americký energetický nápoj Arriba Horchata. Přímo v článku bylo poznamenáno, že jej představujeme v podstatě jen kvůli „tajné“ informaci – Energetický nápoj s touto příchutí totiž již nějakou dobu připravuje i jedna ze světových top značek. Teď už to můžeme říci naplno a díky fotografii od Chrise Cavalettiho, krále mezi sběrateli plechovek od Pepsi, vám novinku můžeme i ukázat:

rockstar-horchata-photo-dairy-beverage-with-natural-cinnamon-cans

Rockstar Horchata Energy nese na plechovce popisky jako „tradiční“ a „mléčný nápoj s příchutí přírodní skořice“. Ano, stejně jako Arriba Horchata, také novinka od Rockstaru bude obsahovat v zámoří oblíbený mléčný skořicový nápoj. Tomu se říká právě Horchata a v podobě energetického nápoje bude mít jen nějaké ty látky navíc. V podstatě takový další nápoj ve stylu RR Roasted/Monster Java, jen více mléčný a skořicový…

rockstar-horchata-photo-dairy-beverage-with-natural-cinnamon-flavourss

A zpětně vám ukážeme i tehdejší „špionážní“ obrázek s novou plechovkou, který byl černobílý a dle mého na něm novinka vypadala mnohem lépe, než v reálném zbarvení. Po sérii Sparkling a nových Roastedech s mandlovým mlékem se opět ukazuje, že Rockstar už nebude mít jen jednotné základní rozvržení designu všech svých plechovek a naopak od sebe různé varianty co nejvíce odliší. Co nás asi čeká příště?

Komentáře

1 | dweewew | před devíti roky

Rockstar má nejlepší plechovky =)

reagovat

2 | kojak | před devíti roky

to chci!!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.