Z Monsteru Java Kona Cappuccino už je jen Java Cappuccino

Monster je známý tím, že klidně přehodí svůj produkt do nového obalu, s novějším či lákavějším názvem, aniž by se nápoj dočkal jakékoli jiné změny. Nedávno tak přehodil oba DUBy do nové série Punch, ještě dříve například dosti šachoval se sérií Java, kde měnil názvy jak na běžícím páse… Takže dnešní Kona Blend je jen Originale / Big Black v jiném kabátku, Toffee zase Nut-Up… A i tentokrát se jedná o změnu Monsteru z kávové série Java.

monster-java-cappuccino-new-not-at-all-just-missing-kona-blends

Nejnovější přírůstek do rodiny série Java, Kona Cappuccino, si teprve nedávno vzala část názvu klasické varianty Kona Blend. To proto, aby každý pochopil, že je to pořád ona klasika, která je jen šlehlá do cappuccina. Ostatně o tom vyprávěl i příběh na plechovce. Na trhu lehce přes rok a už je tady změna – Kona z názvu mizí, design plechu se téměř nemění a Java už je pouze Cappuccino. Barva na pozadí pak hlásí návrat od zlatohnědé k původnímu návrhu, ve kterém byla varianta Kona Cappuccino kdysi představena. Prostě asi nevědí, co chtějí.

Photo: Corey Snead, Thanks!

Komentáře

1 | Soul | před desíti roky

Tahle barva se mi líbí o dost víc. Do monsterů se zatím moc neženu, ale jsem rád že mám starej design této javy i dubů. :D

reagovat

2 | Matus | před desíti roky

Páči sa mi O:)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.