Rockstar mění Guavu do designu ve stylu Superior Taste!

Tahle zpráva snad ani nemusí být tak překvapivá, jak to na první pohled vypadá. V Německu, Anglii, Polsku a bůhví kde ještě se Original změnil na Superior Taste ve zcela jiném odlišném designu. V ČR a SR jsme se pak dočkali stejného vzhledu pod názvem Nový Originál. Ale proč by se tento jiný styl plechovek nemohl objevit i na jiných příchutích? Tomu přece vůbec nic nebrání. A světe div se, je tu předělaná Guava v novém kabátku!

rockstar-punched-guava-new-superior-taste-design-spain-energy-drink-can-2016s

Představovat redesign ani není moc potřeba, jelikož opisuje to, co představil již Superior Taste, jen je pod nápisem Rockstar na boku i důležitá informace o sérii Punched. A na pozadí je vlastně pořád to samé, jako na posledních klasických Guavách (ne u nás). A kdo že tenhle vzhled představil? Kupodivu španělský Rockstar, který byl na pokraji konce kvůli soudním sporům. Jak to s ním bude dál? A bude tahle Guava i u nás?


English: All new design of Rockstar Punched Guava in style of Rockstar Superior Taste. It was presented by Rockstar Spain on Facebook and Instagram, but Rockstar has some problems with trademark in Spain and i think that this change is not a solution. Interesting…

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.