Rockstar Superior Taste je v ČR a SR jako Nový Originál!

Je to jako rána z čistého nebe, když si takhle přijdete do Pontu na pražském Hlavním nádraží a z regálu se na vás směje nový Rockstar. Jo, v těhle obchodech ho sice mají za 39,–, ale tomu prostě nejde odolat. Designově předělaný a chuťově upravený Rockstar Original dorazil po NěmeckuAnglií a Polskem (tam je jen v 250ml) také do ČR a SR! U nás to ovšem není Superior Taste, nýbrž Rockstar Nový Originál s dodatkem „Nová chuť“.

rockstar-energy-drink-nova-chut-novy-original-cz-sk-plechs

Nový originál pro ČR a SR tedy nahrazuje původní vzhled přesně tak, jak jsme předpokládali. Jen nás to takhle před koncem roku lehce překvapilo :) Vzhled převzatý od již existujících zahraničních variant pak překvapuje použitou češtinou v popiscích vpředu na plechovce, což u RR není obvyklé. Již k sehnání v obchodech :)

English: New Rockstar „Superior Taste“ for CZ/SK but with czech name New Taste – New Original :)

Komentáře

1 | drago x | před osmi roky

V sobotu tam ještě nebyl. Do Prahy se dostanu max 2× ročně takže tohle mě celkem naštvalo :-D

reagovat

2 | Valchi @ | před osmi roky

U nás je v lednici v Planeu (elektro) zatím nikde ve městě a okolí není, tak trochu šok tam bych ho asi hledal uplně naposledy.

reagovat

3 | Jake | před osmi roky

[2] Valchi: Vysvětluju to vždycky, že je to prostě naprosto o náhodě. Tam kde zrovna jako první dojdou zásoby, tam jako první jsou. Při stejném eanu nikdo neřeší, co to je zač a neřeknou si „Přece nepošlem do Planea nový“ a nebudou na skladu hledat starý :) A o tom to sběratelství je :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.